PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490838}
7,3 90 792
oceny
7,3 10 1 90792
7,3 32
oceny krytyków
Moneyball
powrót do forum filmu Moneyball

moneyball obejrzany. jedna z lepszych ról pitta (nominacja musi być!), ale także rewelacyjna jonaha hilla. scenariusz sorkina na poziomie tego z "social network". czyli jest obyczajowo i z dużą dawką humoru, także tego gorzkiego. z reżyserią trochę gorzej. zdjęcia i muzyka ok. film "znawcom" wyda się "nudą i zmarnowanymi pieniędzmi". a ja polecam! bardzoy dobry, a do tego oparty na faktach.

8/10.

warto dodać, że drugoplanoway hoffman nie dostał zbyt ciekawej roli i nie wykazał się tak, jak się tego spodziewałem. a szkoda, bo to świetny aktor.

toperzniet

Podpisuję się pod tym w pełni, bardzo mi się podobał sam pomysł na film, historia oparta na autentycznych wydarzeniach została doskonale uchwycona. Pitt zagrał bardzo dobrze trudno było by znaleźć kogoś lepszego na jego miejsce, moim zdanie nominacje spokojnie powinien dostać za tą rolę. Dużego smaczka dodaje też wspaniała muzyka która oddawała klimat całemu filmowi.
moja ocena pomiędzy 8 a 9 ale nieco bliżej 9/10

ocenił(a) film na 8
toperzniet

dokładnie.. mogli dać troche więcej Hoffmanowi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones