PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7841}
7,2 5 006
ocen
7,2 10 1 5006
Moonwalker
powrót do forum filmu Moonwalker

Uwielbiam muzykę Michaela,ale od kina powinien trzymać się na dystans...duuuuży
dystans.Gdyby nie wprowadził fabuły,która tylko potwierdza jego świra byłoby super,zlepek
fajnych teledysków.Ale wprowadził i....eee....no właśnie....

ocenił(a) film na 10
arietem

Jakiego świra masz na myśli?

ocenił(a) film na 3
Rossoneri1

Mam na myśli fascynację dziećmi,życie w innym świecie itd.,nie mówię o pedofilii bo nie jest to udowodnione+maksymalną potrzebę bycia w centrum uwagi

ocenił(a) film na 10
arietem

Każdy ma jakies marzenia On miał takie, lubił zabawe z dziecimi i chciał zyć w innym świecie gdzie dobro zawsze wygrywa ze złem....
Miał wielką ochotę zostać aktorem, wierzył że może wnieść wszędzie innowacyjne pomysły.
Najważniejsze jest to aby nie oceniać tego właśnie po fabule tylko przymknąc na nią oko a skupić sie na piosenkach.
Nie powiesz mi że smooth criminal nie jest rewelacją:)

ocenił(a) film na 3
Rossoneri1

Oczywiście,że jest rewelacją,ale nie powiesz mi,że film nie byłby lepszy gdyby fabułę wymazać :)

ocenił(a) film na 10
arietem

Dlatego ja na nią przymykam oko ;)

ocenił(a) film na 6
arietem

Myślę, że fabuła to chyba nie miała być najważniejsza w tym filmie-klipie.

ocenił(a) film na 3
chemas

Otóż to.Tam w ogóle nie powinno być fabuły.

ocenił(a) film na 6
arietem

No tak, masz rację.

ocenił(a) film na 10
chemas

Ten film jest dla ludzi, którzy lubią Michaela i jego muzykę. Nie ogląda się go dla scenariusza, tylko dla muzyki i jego samego. Powstało tyle filmów, w których możemy podziwiać genialne scenariusze i grę aktorską, a Moonwalker dla mnie spełnia zupełnie inne role, dlatego go uwielbiam i mogłabym go oglądać codziennie.

użytkownik usunięty
arietem

fabula jest calkiem spoko, Michael jest transformersem z ksiezyca, ratuje swoich przyjaciol i przy okazji caly swiat. pelno jest akich filmow i jakos nikt nie uwaza ich tworcow za swirow. co do potrzeby bycia w centrum uwagi to wlsnie film tez wypowiada sie na ten temat, flim jest ciekawy wlasnie dlatego, ze od poczatku do konca stanowi wypowiedz Michaela o sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones