PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486026}

Morderczy występ

Command Performance
5,5 1 616
ocen
5,5 10 1 1616
Morderczy występ
powrót do forum filmu Morderczy występ

j.w. po występie w The Expendables oraz bardzo przyzwoitym (jak na standard kina akcji
klasy B) Icarusie liczyłem na to że Lungren zacznie grać znowu w niezłych filmach -
niestety... Zawód na całej linii. Terroryści którzy nie potrafią obstawić zajętego budynku, były
harleyowiec - perkusista jako superhero, sowbodne przemieszczanie się zakładników po
poszczególnych pomieszczeniach i klatkach schodowych, nieudolne siły specjalne,
gwiazdka popu strzelająca do terrorystów itp itd.
A szkoda bo Lundgrena bardzo lubię - nie jest wybitnym ale jednak
charakterystycznym/charyzmatycznym aktorem (za duże słowo) gwiazdorem kina akcji.
Jedyne czego potrzebuje to dobrego scenariusza i reżysera który mógłby dobrze Go
obsadzić. W przeciwieństwie do Seagala nadal pomimo wieku nieźle się prezentuje i
jeszcze przez kilka lat mógłby "pociągnąć" kino akcji. Moje ulubine filmy z Dolphem: Rocky 4;
Punisher, Universal soldier, Red scorpion, Joshua tree, Showdown in Little Tokio

ocenił(a) film na 6
piotrbimbasik

FIlmy, które wymieniłeś są również moimi ulubionymi filmami, do których często powracam. ;-)

karoman4

Widzę, że nie jestem sam ;D obejrzałem Universal Soldier (2012) i tak na prawdę tylko Dolph mi się tam podobał hahaha bo gadał tak jak w oryginalnym filmie z tej serii haha UWAGA SPOILER !!! UWAGA !!! http://www.youtube.com/watch?v=MtX74kHT3Po

ocenił(a) film na 6
porckypizgus

Dolph, to jeden z moich ulubionych aktorów/gwiazdorów kina akcji. Uni Sol 2012 jeszcze nie widziałam, więc w link nie będę zaglądać. Ale to, jak zagrał w części z 1992 roku - jestem pełna podziwu. Lundgren wykazał swoje zdolności aktorskie, co bardzo rzadko mu się zdarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones