PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486026}

Morderczy występ

Command Performance
5,5 1 617
ocen
5,5 10 1 1617
Morderczy występ
powrót do forum filmu Morderczy występ

Słabizna...

ocenił(a) film na 2

Niestety Dolph chyba zapomniał, że lata 90 są za nami. Taki film 20 lat temu to fajna sprawa dzisiaj to odgrzewanie starego stęchłego kotleta. Nie polecam - parada żenujących bohaterów.

amonart

Nie masz racji - ten film nawet 20 lat temu nie byłby fajną sprawą - bo jest beznadziejnie głupi.. (nie chodzi mi o fabułę - tylko wykonanie i kretyńską nieporadność zarówno terrorystów jak i jednostki alfa) Jakoś Die hardy (1-3), Zabójcze bronie, Ostatni skaut, Brudny Harry - to filmy które dziś smakują równie dobrze jak kilkanaście - dziesiąt lat temu.

ocenił(a) film na 2
piotrbimbasik

Zgadzam się, ale nie zapominaj, że 20 no może 25 lat temu, czyli koniec lat 80, kiedy magnetowid był szczytem marzeń przeciętny widz oglądał wszystko, od gniotów do filmów, które wymieniłeś. Po za tym napisałem "fajna sprawa" czyli coś do oglądnięcia i zapomnienia. Filmy o których piszesz, w tamtym okresie były rewelacyjne i jak widać ponadczasowe i na pewno są czymś dużo więcej niż "fajną sprawą ". Po za tym widz z tamtego okresu nie miał takiej wiedzy, doświadczenia w analizie fabuły, jak ma teraz po 20 latach swobodnego oglądania filmów na VHS, DVD czy komputerze. I podkreślam, że odwołuje się do przeciętnego widza. Pozdrawiam

amonart

No nie do końca tak wszystko się oglądało - owszem były filmidła klasy B z Chuckiem Norrisem (dla mnie dzisiaj to klasyki - przez sentyment za utreaconą młodością), Ninje z Sho Kosugi, czy American Ninja z Dudikoffem - ale choć były strasznie kiczowate - miały w sobie "to coś" co sprawiało że świetnie się je oglądało (może był to brak alternatyw w TV lub kinie?). Niestety nie znajduję niczego pozytgywnego w omawianym filmie Lungrena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones