film

Mortal Kombat: Rebirth

2010
8m
7,1 1 869
ocen
7,1 10 1 1869
Jackson Briggs rekrutuje zabójcę imieniem Hanzi do tajnej misji. Mężczyzna ma wziąć udział w nadchodzącym turnieju i pokonać przeciwników. więcej mniej
Mortal Kombat: Rebirth zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

premiera

Level up
Amator, czyli filmowa przyszłość gier
Interaktywne historie nie mają szczęścia do kinowych adaptacji, podczas gdy Internet aż kipi filmową energią graczy. Przekonajcie się, jaki potencjał drzemie w młodym pokoleniu sieciowych zapaleńców. 2013-02-28T11:40:21 PT10M7S https://fwcdn.pl/webv/01/37/30137/grafa1_png.30137.4.jpg

Deacon City, rok 2010. Kapitan Jackson Briggs (Michael Jai White) informuje płatnego zabójcę Hanzo Hasashi (Ian Anthony Dale) o groźnych przestępcach Reptile (Richard Dorton) i Barace (Lateef Crowder). Kapitan uważa, że mężczyźni pracują dla Shanga Tsunga (James Lew) i prosi Hanzo o zlikwidowanie go podczas turnieju. Na światło dzienneDeacon City, rok 2010. Kapitan Jackson Briggs (Michael Jai White) informuje płatnego zabójcę Hanzo Hasashi (Ian Anthony Dale) o groźnych przestępcach Reptile (Richard Dorton) i Barace (Lateef Crowder). Kapitan uważa, że mężczyźni pracują dla Shanga Tsunga (James Lew) i prosi Hanzo o zlikwidowanie go podczas turnieju. Na światło dzienne wychodzi również sprawa Sub-Zera, który jest wrogiem Hasashiego. Hanzo postanawia wziąć udział w zawodach w zamian za możliwość dotarcia do swojego odwiecznego rywala. Ponieważ Sub-Zero będzie na turnieju, mężczyzna musi zmienić tożsamość.

Zdjęcia do filmu trwały 2 dni.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

...na nowo stałbym się fanem serii Mortal Kombat... Pierwszy kinowy film był świetny, drugi z
resztkami jedzenia wjechał do rowu.. Reszta produkcji krótszych i dłuższych oraz seriali to gwóno i
tylko nowe, świeże podejście do tematu byłoby zbawieniem...

Jest z lektorem

ocenił(a) film na 10

Na YT mozna obejrzec z lektorem
youtube.com/watch?v=pYZV_wBPSbA

z napisami
http://www.youtube.com/watch?v=Kxk26sq_ll0

Serial jest już zakończony, przynajmniej chwilowo, powiedzcie więc które odcinki najbardziej się wam podobały, które uważacie za kompletne dno.

Według mnie prawdziwe perełki spośród nich to:

Ep.3 - Johnny Cage
Ep.6 - Raiden

Naprawdę rewelacyjne wprowadzenia postaci, zwłaszcza Johnny Cage jako sfrustrowana,...

więcej

To jest to samo, jakiś ciąg dalszy czy coś innego? Oglądałem MK - Legacy od tego samego reżysera, mini serial, który miał być zachęcić producentów do tego by zatrudnić wspomnianego reżysera do zrobienia kinowej wersji.