PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95392}

Most przeznaczenia

The Bridge of San Luis Rey
5,5 772
oceny
5,5 10 1 772
Most przeznaczenia
powrót do forum filmu Most przeznaczenia

Harvey Keitel

ocenił(a) film na 6

Film nie przypadł mi do gustu. Obejrzałem go ze względu na Roberta de Niro, ale ten też zagrał bez rewelacji. Może po prostu taka rola. Zaskoczyła mnie za to Harvey Keitel . Przed obejrzeniem filmu nie wiedziałem, że tu gra. Nie wiem czy zagrał jeszcze w jakimś filmie kostiumowym, ale wcześniej jakoś mi nie pasował do takich filmów. A tu taka niespodzianka. Fajna rólka, bardzo dobrze zagrana. Jak dla mnie jeden z nielicznych plusów tego filmu.

Arczet

Jak dla mnie Harvey w filmie, chyba z racji ról, jakie odgrywał wcześniej, jakoś "gryzł" mi się z kostiumami i całą tą pompatycznością dworską. W kostiumie to widziałbym go chyba tylko jako kardynała Richelieu :) Generalnie film cienki jak ciasto na naleśniki... Myślałem, że będzie w filmie puenta lub ewentualnie zostanie on tak zakończony, żeby można było sobie interpretować na X sposobów, niestety gość się napocił, w nagrodę Inkwizycja zrobiła to, co robić umiała najlepiej.

Arczet

Oj grał w kostiumowych, i to jak. Ostatnie Kuszenie Chrystusa - najlepsza rola w filmie (Judasz). Pojedynek Ridleya Scotta - świetnie odtworzył zawziętego oficera armii napoleońskiej ;) Tutaj też najlepszy choć cały film słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones