PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95392}

Most przeznaczenia

The Bridge of San Luis Rey
5,5 772
oceny
5,5 10 1 772
Most przeznaczenia
powrót do forum filmu Most przeznaczenia

Niestety film zupełnie nie "wciąga" , jest nudny, akcja się wlecze i oczekujemy z utęsknieniem na koniec filmu. Jedyne co można polecić to gra aktorów (zwłascza De Niro) oraz ciekawe i interesujące kostiumy.

ocenił(a) film na 7
daniel_drwota

Myślałam podobnie po opisie i przed filmem, od pierwszej minut nie mogłam oderwać wzroku! Cudowny!

Bishvilcha

Mnie też bardzo się podobał ten film wspaniale oddane realia panujące w koloniach hiszpańskich w XVIII wieku.

ocenił(a) film na 5
daniel_drwota

W 100% zgadzam się z opinią: film jest nudny i nie rekompensuje tego bardzo dobra gra aktorów czy nawiązanie do epoki historycznej. Mam wrażenie, że na siłę rozciągnięty do rozmiarów filmu pełnometrażowego przez co wątek przewodni czy przesłanie jest łatwe do zagubienia.

ocenił(a) film na 3
daniel_drwota

Plejada filmowych tuzów, świetny temat i co dalej, nasuwa się pytanie kto wszystko, kurcze, spaprał !? scenarzysta !?, reżyser !? - z ekranu wieje piekielną nudą i mimo, że aktorzy stanęli na wysokości zadania to całość wyszła na 3/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones