PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592775}

Mroczna wieża

The Dark Tower
5,5 66 865
ocen
5,5 10 1 66865
3,9 11
ocen krytyków
Mroczna wieża
powrót do forum filmu Mroczna wieża

Zastanawialiście się może jak w kolejnych częściach pokażą wybitnie rasistowski wątek Susanny? Bo to, że ona jest czarna to wiemy, dlatego nie mogę znaleźć uzasadnienia na obsadzenie Idrisa Elby w roli Rolanda, po prostu fabularnie mi się to nie zgadza. Saga nie jest poprawna politycznie, a coś czuję, ze film może iść w takim kierunku, a przecudny wątek osobowości mnogiej i całego życiorysu późniejszej Sussanah może zostać spłycony....

AnnaDoc

'Saga filmowa' może być poprawna politycznie i pewnie taka będzie - sam fakt obsadzenia Idrisa Elby w roli Rolanda jest tego żywym dowodem (nie, że mi się casting nie spodobał).

AnnaDoc

na razie nie wiemy czy będzie kolejna część - choć zapewne tak :) - wszystko będzie zależało od oglądalności filmu

ocenił(a) film na 1
Rush_only

Czytałam, że mają być trzy części filmu + serial. Także jestem żywo zainteresowana jak to przedstawią :)

ocenił(a) film na 4
AnnaDoc

Mogą sobie planować nawet i 10 filmów, ale jeśli pierwszy wtopi w kinach, nie będzie następnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones