PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592775}

Mroczna wieża

The Dark Tower
5,5 66 769
ocen
5,5 10 1 66769
4,0 10
ocen krytyków
Mroczna wieża
powrót do forum filmu Mroczna wieża

Czytając wszystkie tomy za kazdym razem miałam przed oczami Viggo Mortensen'a

elfka77

Dziękuję za link. Najwcześniej 2007.

elfka77

To chyba musisz przeczytać jeszcze raz - tym razem zwracają baczną uwagę na słowa jakimi opisywany jest Roland. Miłej lektury. ;)

martinos1985

Ja z kolei odeślę do zakończenia Mrocznej Wieży, które jest bardzo istotne jeśli chodzi o sens ekranizacji powieści. Miłej lektury:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
malgonia12

Zbyt ładny, zbyt miła twarz. Do tego wątpię, żeby schudł odpowiednio.
Potrzeba kogoś, kto wygląda jak półżywy.

malgonia12

Wygląda na to, że będzie Idris Elba. Ale wg mnie nadawałby się też Vincent Cassel :)

malgonia12

Moim zdaniem na Rolanda pasowałby duński aktor Mads Mikkelsen. Z kolei Eddiego mógłby zagrać Aaron Paul.

malgonia12

Po obejrzeniu Makbeta stwierdzam że Fassbender pasowałby jak ulał.

malgonia12

Eddie Murphy albo Joe Pesci.

malgonia12

strzał w dziesiątke

malgonia12

Mam dokładnie to samo, ale... niestety. :(

malgonia12

Viggo trochę za stary do roli Rolanda, ale wiem co masz na mysli

moscu

a to roland ile wg ciebie miał lat, synku?

diogdaily

na pewno nie blisko 60 tatuśku

moscu

w ostatnim tomie miał 336 lat, więc trochę więcej niż 60.

diogdaily

dzięki ojczulku za spoiler bo czytam właśnie IV tom...ale wracając do wieku to wiadomo, że chodzi o wygląd. kuźwa dzięki

moscu

przecież roland wielokrotnie był opisywany jako pomarszczony, siwiejący starszy facet, więc nie wiem z czym masz problem, za spoiler przepraszam.

diogdaily

Zawsze wyobrażałem go sobie jako młodszego - bardziej zmęczonego życiem niż starego. Spoko, tak tylko się wk*rwiam

diogdaily

Pomarszczony może i tak, ale siwy, nie przypominam sobie

moscu

pod koniec pierwszego tomu jest to opisane, po tym jak obudził się po dziesięcioletnim śnie na golgocie po spotkaniu z człowiekiem w czerni.

diogdaily

musiałem przeoczyć

malgonia12

Tylko Vigo, ale niestety polityczna poprawność ponad wszystko i musieli nawet do takiej roli czarnego wcisnąć.

ocenił(a) film na 5
malgonia12

Yul Brynner :)

ocenił(a) film na 7
malgonia12

Viggo byłby idealny <3 Kocham go najbardziej na świecie. SŁOWA NIE OPISZĄ MOJEJ MIŁOŚCI <3

malgonia12

już nawet do tej roli to już nawet bardziej pasowałby Ryan Gosling albo Paweł Deląg:( wstyd i tyle...

ocenił(a) film na 6
malgonia12

Każdy z kandydatów ujętych w ciekawostkach,ale nie Idris...Ciekawe,czy jeśli będzie kontynuacja,jak będzie do niego mówiła Detta/Odetta,która nazywała go "białasem"...

malgonia12

Dobry typ! Dla mnie Roland to był cały czas Guy Pearce. Nie obraziłabym się gdyby np. był to też Hugh Jackman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones