PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592775}

Mroczna wieża

The Dark Tower
5,5 66 865
ocen
5,5 10 1 66865
3,9 11
ocen krytyków
Mroczna wieża
powrót do forum filmu Mroczna wieża

F*ck you and f*ck you all!! Ten film to dla mnie możliwa bomba gatunkowa! Od dawna czegoś takiego nie widziałem. Zwiasatun mnie rozwalił. Jak dialogi będą takie przepełnione... kurde nie wiem... Wyschniętym patosem, właśnie broń panie boże nie tym dziecinnym tylko takim rozżalonym, ciężkim to... Ja po prostu na takie coś czekam. Kurde mnie się to naprawdę podoba. Dla mnie najlepszy zwiastun jaki wyszedł od kilku mięsięcy.

P.S: Chyba tyle tematów tylko odnośnie zmiany koloru skóry jest lekką przesadą. Ja akurat tego czarnucha co tu gra, czy to z lupera, czy tam gdzie indziej gdzie go widziałem, nigdy nie lubiłem. Ale tutaj normalnie jak nigdy podoba mi się jak gra tą postać. No przemawia do mnie ten nigga maderfaker w tym filmie. Pierwszy raz w ogóle uważam za mocne jak ktoś łapie kule w powietrzu do kabury pistoletu. Dla mnie jest moc. Mam nadzieje, że drugi zwiastun tego nie rozpier... Ale chyba aż tak by już nie mógł:)

ocelot_3

dla mnie trochę zbyt duże efekciarstwo w tym trailerze - momentami czuję się jakbym oglądał produkcję MCU - liczyłem na większą tajemniczość i nie odkrywanie wszystkich kart od razu w zwiastunie - nie czepiam się Elby, bo to dobry aktor i pewnie będzie ok w roli Rolanda

Rush_only

Póki nie wygląda to jak BvS i jest takie stonowane (a w pewnym stopniu na pewno jest) u mnie jak najbardziej przechodzi. Po prostu bardzo dużo tu nie rzuca się w oczy jako fakin-kompjuter-grafik jak w większości filmów. Przyjacielu nie oczekuj drugiego Constantina:) Co do odkrywania kart - no muszą to jakoś rozreklamować, plus cholernie daleko tu do zwiastuna typu Pasażerowie, po którym nie trzeba było już oglądać filmu (a szkoda bo sam film nie był jednak taki zły jak słyszałem... gdyby tylko nie ten zwiastun.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones