PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123007}

Celluloid Nightmares

Muzan-e: AV gal satsujin video wa sonzai shita!
4,8 67
ocen
4,8 10 1 67
Muzan e: AV gal satsujin video wa sonzai shita
powrót do forum filmu Muzan-e: AV gal satsujin video wa sonzai shita!

wiec chyba wiecie czego sie spodziewac...? Dla tych co nie wiedza podpowiem: brzydkich, krotko- i krzywonogich panienek ubranych w bielizne jaka nosily nasze babcie, a do tego molestujacych je facetow, z czego automatycznie wynikaja drazniace odglosy kobiecego 'bólu' przypominajace miauczenie kota albo kwiczenie krolika. Oczywiscie wszystko zakonczone pocieciem na kawaleczki i smiercia, ktorej towaryszy spora ilosc wyplywajacej krwi + denerwujaca cenzura optyczna. Na Zachodzie nakrecono by to z pewnoscia duzo lepiej (vide 'Emanuelle In America'). W tym konkretnym filmie szczegolnie czeste sa motywy okresu kobiecego i ze sie tak wyraze, konsumpcji jego produktow...Wkurzajacy jest tez brak polskich badz angielskich napisow, zwlaszcza ze (o dziwo) jest dosc sporo dialogow i monologow glownej bohaterki. Na szczescie fabula jest prosta jak konstrukcja cepa, wiec nie jest to jakis mankament uniemozliwiajacy ogladanie filmu.

Podsumowujac: film jak wiekszosc z jego kategorii, niezbyt mi sie podobal - oceniam go na 3/10, moze z napisami byloby ciut wyzej.

ocenił(a) film na 8
Man_Behind_The_Sun

Wyjątkowo pozwolę sobie niezgodzić się z Tobą. Otóż jest to w moim przekonaniu jedna z lepszych produkcji snuff jakie oglądałem (czy jak je tam zwał - przyznaje się, że nie znam się na nazewnictwie i ogólnie tematyce jak Ty MBTS ale lubię to oglądać i już). Niby wszystko toczy się "normalnie" tzn. bebechy, łechtaczki, sutki, kupa krwi itd. Ale jakieś 20 min przed końcem filmu następuje niespodziewany zwrot akcji. Zwrot akcji, który mówi wyraźnie (szczególnie oszołomom oburzonym tego rodzaju produkcjom): "ludziska, to tylko film, zabawa dla dorosłych, która nie ma nic wspólnego z brutalnością. Zobaczcie jak łatwo o improwizację w tego rodzaju filmach"! I ostatnie 20 min ogląda się z uśmiechem (wręcz przyjemnością) czując wyraźną ulgę, że aktorce nic złego się nie stało, a ekipa filmująca ma kupe śmiechu przy produkcji.
Film polecam każdemu kto lubi taki chore produkcje, gdyż dzięki niemu nabiera się wielkiego dystansu do takiegoż kina i wyjaśnia, że jest to tylko zabawa (chora - fakt) w celu wywołania maksymalnych reakcji widza. Stąd też moim zdaniem "brzydkie, krotko- i krzywonogie panienki ubrane w bielizne jaką nosily nasze babcie - chodzi o maksymalną brzydotę, zobrzydzenie widza - moim zdaniem celowy zabieg reżysera.
I tylko nie rozumiem, czemu nie uważasz tego filmu za wart polecenia, gdyż obserwując twoje wypowiedzi na filmwebie rzadko się z Tobą niezgadzam ale cóż.... Każdy ma prawo do własnej opini.
Pozdrawiam i narka.

ocenił(a) film na 3
stasiuvino

Przyznaje ze nie ma bardzo wiem, o jaki zwrot akcji Ci chodzi:) Dawno oglądałem i pod koniec jeszcze ze znudzeniem, czyżbym coś przegapił (w dodatku nie miałem żadnych napisów, nawet ang.)?

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Man_Behind_The_Sun

Zwrot akcji to może złe stwierdzenie, ale chodzi mi o końcówkę filmu, gdy nagle wyjaśnia się, że nie ma w tym filmie elementów mondo a ekipa filmująca i sami aktorzy mają duży ubaw przy produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones