PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 121
ocen
7,3 10 1 47121
6,0 2
oceny krytyków
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

Smutny film

ocenił(a) film na 9

I pomyśleć że dziś ludzie maja dom/rodzine/samochod i narzekają. Co w takim razie ma powiedzieć Christiane?

ocenił(a) film na 6
Rokefeler92

sama jest sobie winna (jak większość ćpunów). Wiele osób ma gorszą sytuację, większe traumy przeżywa i żyje. Dużo bardziej mi żal ludzi nieuleczalnie chorych/kalekich niż takich pseudo pokrzywdzonych przez cały świat narkomanów. Film ogólnie nic ciekawego, książki na pewno czytać nie będę.

matuch1990

matuch- z pierwszą częścią wypowiedzi się zgodzę, sami sobie winni, ale chciałam Ciebie nawrócić i przekonać, żebyś nie oceniał książki na podstawie filmu, bo film jest marny w porównaniu do książki i jeżeli lubisz takie klimaty [a podejrzewam, że choć trochę skoro zdecydowałeś się obejrzeć film] to sięgnij po książkę, ale nie porównuj jej do filmu ;)

Georgie

Co ma powiedzieć Christiane, walnąć następną działke. Sorry ale mi ćpunów nie żal, a jak mają zejście albo delirkę czyli są na głodzie to niezła komedia, sam bym chętnie pozamykał takich w klatce i patrzył całymi dniami, a jeszcze denerwował pokazując prochy z daleka:D

ocenił(a) film na 8
Rokefeler92

Mogła nie dawać w kanał. Co mają powiedzieć ludzie w Polsce którzy w tym czasie harowali za 20$ miesięcznie, a i tak nie mieli co kupić ?
Ona miała by piękne życie, gdyby sama go nie zrujnowała.

ocenił(a) film na 9
BEATAiDAMIAN

Mateo_SF mi też na ogół ćpunów nie zal, ale tej dziewczyny bardzo mi szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones