PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7931}
7,6 15 836
ocen
7,6 10 1 15836
6,8 12
ocen krytyków
My Fair Lady
powrót do forum filmu My Fair Lady

Audrey jak zwykle czarująca, Harrison świetny w swojej roli. Co mi przyszło do głowy kiedy go obejrzałam? Że kiedyś żeby film był śmieszny wystarczył dobry, inteligentny scenariusz. Teraz trzeba za przeproszeniem gówna, pierdzenia i durnowatych dowcipów rodem ze Scary Movie żeby ludzie się śmiali. Nie wiem co się tak zmieniło - publika i jej wymagania, czy przemysł filmowy.

ocenił(a) film na 9
lalala_2

Wydaje mi się że ludzie są teraz po prostu zblazowani.
Dla mnie odkrycie starych musicali, którego dokonałam stosunkowo nie dawno, jest jak złapanie świeżego powietrza. Dlatego stałam się ich wielką fanką. Ogólnie kocham stare, dobre kino. Klimat tych perełek, sprawia, że człowiekowi robi się jakoś cieplej - pozytywny, magiczny klimat się pojawia. Ciężko, chociaż się zdarza, to znaleźć we współczesnych produkcjach.

ocenił(a) film na 8
lalala_2

Znakomity musical !!

Co prawda po dwóch godzinach seansu zaczyna się mieć wrażenie, że reżyser przesadził nieco z metrażem, ale prawdę powiedziawszy na moją ukochaną Audrey (szkoda, że nie ona śpiewa) mogę patrzeć i ze cztery godziny. Ponadto wielki plus za niezłe, nieco inne zakończenie bez, wieńczącego całości, końcowego pocałunku. Widać Cukor pozazdrościł Wilderowi jego "Zamknij się i rozdawaj" z "Garsoniery". I słusznie !!

Moja ocena - 8/10

Grifter

Audrey śpiewała w tym filmie, ale nie wszystkie piosenki... Chyba ze dwie
Dość dawno oglądałem ten film, także nie pamiętam specjalnie co :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones