PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1050}

Myszy i ludzie

Of Mice and Men
7,9 20 684
oceny
7,9 10 1 20684
7,5 6
ocen krytyków
Myszy i ludzie
powrót do forum filmu Myszy i ludzie

Jestem pod takim wielkim wrażeniem tego filmu... Głównie za sprawą kreacji Malkovicha... Po tej roli uważam Go za jednego z najlepszych współczesnych aktorów... Wg mnie, nikt nie stworzył lepszej kreacji upośledzonego psychicznie człowieka... Pobił Leonarda, Roberta, Dustina...

Jeśli Wy tez nie możecie (albo nie mogliście) przestać myśleć o Lennie'm - zapraszam :)

A może macie jeszcze inny typ co do takich ról?

ocenił(a) film na 9
jowita3

To jeden z moich ulubionych filmów. To jak zagrał mistrz Malkovich to absolutnie niesamowita sprawa. Kiedyś gdy zobaczyłem ten film po raz pierwszy na VHS zrobił na mnie ogromne wrażenie, głownie właśnie za sprawą godnej oscara i innych światowych nagród kreacji Lennego. Dramat ludzi, wyrzutków społeczeństwa w obliczu katastrofy ekonomicznej wielkiego kryzysu. Film o życiu i przyjaźni. Wspaniały

ocenił(a) film na 10
jowita3

W pełni podzielam Twoje zdanie. Niezapomniana kreacja Malkovicha- zaprezentował niesamowity kunszt aktorski. "Myszy i ludzie" to wielka uczta dla wymagającego kinomana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones