PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504602}

Na śmierć i życie

Kill Your Darlings
6,9 21 933
oceny
6,9 10 1 21933
5,1 8
ocen krytyków
Na śmierć i życie
powrót do forum filmu Na śmierć i życie

średniak

ocenił(a) film na 5

Znowu film o gejach a jednak jest tak nakręcony że nie da się jednoznacznie skrytykować coś jest w
tym obrazie ale nie cechy arcydzieła.

ocenił(a) film na 6
ador2

Średniak 6/10.

ocenił(a) film na 8
ador2

Twoja stara to jest film o gejach.

ocenił(a) film na 5
nikike

Idiota - off topic

ocenił(a) film na 8
ador2

W jakim sensie?

ocenił(a) film na 10
ador2

Film o gejach?! ;) To dość dziwne uproszczenie fabuły ;P Nie to przecież było tematem przewodnim.

MF13

Jak to nie? Przecież w wokół tego się film kręcił, to homoseksualizm napędzał historię i doprowadził do tragedii. Dawno nie widziałem tak niesmacznego filmu (najdelikatniej określając).

ocenił(a) film na 7
ador2

Trudny to film i intrygujący. Ukazano skrawek życia, ze wszystkimi jego dewiacjami, małej grupy społecznej, której dane było w przyszłości zapisać się wielkimi czcionkami w światowej literaturze poza Lucienem - homoseksualistą, mordercą i dewiantem, który dla uniknięcia kary śmierci dwukrotnie się żeni i ma nawet trójkę dzieci oskarżając swojego kochanka, którego zabił, że już go nie kocha bo teraz kocha Allena(moje dopowiedzenie), o homoseksualizm i napastliwość - obrzydliwe ! Żeby było fajniej to Luciena do zabójstwa Davida i perfidnego kłamstwa w sądzie namawia kolejny jego kochaś czyli Allen - bezlitosny, perfidny i wyrachowany - i tak rodzi się sztuka pisana !!! Nazwiska połączone zostały z twórczością a reszta - a reszta byle jaka. Takich zwie się inteligentnymi prostakami !!! ale film niezły 7/10 !!!

użytkownik usunięty
ador2

Szczęśliwie nie jest to film o gejach. Tylko o artystach. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5

Artystach gejach jak dla mnie bez różnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones