PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37300}

Na Zachodzie bez zmian

All Quiet on the Western Front
7,6 4 847
ocen
7,6 10 1 4847
Na Zachodzie bez zmian
powrót do forum filmu Na Zachodzie bez zmian

Nie wiem dlaczego jest tak niedoceniony. Tutaj co prawda ma ocenę prawie 9, ale mało głosów. Na imdb.com jego nota to 7, ale tam też również ma jakieś 1000 głosów co jest małą ilością jak na tamten portal. Film jest szokujący, ukazuje wojnę bez żadnego patosu, po prostu młodzi ludzie idą na wojnę i chcą przeżyć, nic więcej, żadnych politycznych rozgrywek, płaczących wojaków wołających o mamę, umiarania za ojczyznę czy innych elementów znanych z hollywodzkich produkcji pokroju Byliśmy żołnierzami czy Szyfry wojny. Ja mam go w ulubionych i zastnawiam się dlaczego jest taki niedoceniony. Warte odnotowania są także sceny bitew. To przecież film telerwizyjny a rozmach z jakim go nakręcono powala na kolana. Polecam wszystkim.

ocenił(a) film na 7
Baphomet

Czy jesteś "świeżo" po obejrzeniu tego filmu? Bo jesli znów był w tv a ja przegapiłam to sobie nie daruję

czarownica_kat

Jesteś świeżo po obejrzeniu, ale uwaga! Film leci obecnie na kanale ALe kino! a tam jak wiemy filmy lecą po kilka razy w przeciągu kilku miesięcy, więc spokojnie zerkaj w program i wypatrz kiedy znów leci.

ocenił(a) film na 7
Baphomet

Ma 6451 głosów.

kinoman02

11 lat temu miał kilkaset jak nie mniej ;)

ocenił(a) film na 7
Baphomet

Wiem (:

Baphomet

Jak tam po 17 latach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones