PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733879}
5,8 28 955
ocen
5,8 10 1 28955
5,2 18
ocen krytyków
Na granicy
powrót do forum filmu Na granicy

Szkoda Gadać.....

ocenił(a) film na 1

Witam jestem jakieś 2 godziny po seansie i muszę powiedzieć że ten film to totalne gówno najgorszy jaki oglądałem,Fabuła i Gra Aktorska są tak żałosne aż szkoda gadać film przewidywalny do bólu i masakrycznie nudny...
Lechu to jedna z najgorszych postaci jakie widziałem cały jego występ to naprzemienne słowa "K*rwa" "Ja*ierdole" "K*rwa"
Ojciec Tomka i Janka nie lepszy zostawia ich samych z typem którego wgl nie znają i przykuwa go kajdankami do najluźniejszej części łóżka dzięki czemu bez problemu się uwalnia,sam Konrad gdy się pyta Tomka kto go przykuł śmieje się z tego że został przykłuty do tej najluźniejszej części...
Ojciec mówi do Tomka i Janka żeby za wszelką cenę nie odkuwali Konrada, oni mu obiecują że tego nie zrobią ale dzieje się tak że go odkuwają przy pierwszej okazji w dodatku robią to dlatego żeby pomógł im naprawić jakąś maszyną KTÓRĄ SAMI POTRAFIĄ NAPRAWIĆ hahahahahah debilizm do potęgi

Jest jeszcze wiele kretyńskich sytuacji ale nie chce mi się już za bardzo o tym pisać. wolę przedstawić + i - a nie marnować liter na to gówno
na +
+całkiem ładnie wygląda
na -
-Kretyńska gra aktorów
-Nuuuuuuuuda
-Fabuła dobra dla debili
-Thriller?? hahah
-Cała reszta

Pierwszy raz podczas filmu zetknąłem się z sytuacją że po 20 minutach wyszło z 30 ludzi masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones