PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11063}

Na pierwszy rzut oka

Things You Can Tell Just by Looking At Her
6,2 942
oceny
6,2 10 1 942
Na pierwszy rzut oka
powrót do forum filmu Na pierwszy rzut oka

Świetny

ocenił(a) film na 7

Bardzo mi się podobał ale pamiętam, że jak oglądałam go pierwszy raz, jakieś dwa lata temu, to też mi się
wydawał nudny. Do tego filmu trzeba po prostu dorosnąć.

Agness_2

Czy ja wiem... film niby życiowy. Stonowany. Ale nudny, długo się zastanawiałam jaką mu wystawić ocenę. Niestety, żadna historia nie była skończona, wszystko takie nijakie, jednak coś w nim brakuje...
Moja ocena tak 4/5 na 10.

ocenił(a) film na 7
_gabby_

prawda jest ze czegos w niej brakuje...moze odrobine pozytywnego zakonczenia....wszystki nieszczesliwe kobiety, bez szans na zmiane zycia....borykajace sie z odpowiedzialnoscia za jakas osobe...badz sama siebie...troche dołujący...nastroju nie poprawi,

ocenił(a) film na 8
_gabby_

"film, który można opowiedzieć to nie jest udany film" - Antonioni

ocenił(a) film na 5
Agness_2

Nie uważam, żeby to był film, do którego trzeba dorosnąć. On przemawia albo nie przemawia. Dla mnie jest średni, bo choć początek zapowiadał się naprawdę dobrze, to z czasem film zaczął mnie nudzić. Te historie do niczego nie prowadzą, żadnej puenty, widocznego sensu, konkretniejszego zakończenia. Niektóre postaci są za mało zarysowane, takie mam wrażenie. Film dołuje, ale niewiele ponad to, bo raczej nie składnia do refleksji, przynajmniej mnie. Macie rację, _gabby_ i zozo671, że czegoś w nim brakuje.

ocenił(a) film na 5
Agness_2

dorosnąć raczej nie :)
Oglądałam jak miałam 15 lat i mi się podobał, teraz po kilku latach wynudziłam się, za bardzo "nachalne" te portrety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones