PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154783}

Nagrody Darwina

The Darwin Awards
5,9 5 834
oceny
5,9 10 1 5834
3,7 3
oceny krytyków
Nagrody Darwina
powrót do forum filmu Nagrody Darwina

8/10

ocenił(a) film na 8

Długo czekałem na ten film i... jest gitara. Podsumowanie amerykańskiej głupoty, całego tego płytkiego i pustego jak bęben pralki społeczeństwa :D akcja z tempomatem rozwala na łopatki :D

ocenił(a) film na 1
Sprite_87

Twój zachwyt i oczekiwanie na taki film daje Ci gwarantowaną wizę do Stanów i dożywotni pobyt w tym mądrym społeczeństwie! Wkomponujesz się jak mało kto...

ocenił(a) film na 8
oczywazki

Mocne hehe mocne. Tak samo mocne jak Ty. Dno. Pojechałeś mi? Dumny? Gratuluje trollu hehe Po co wypisujesz jakieś śmieszne nic nie warte teksty w moim kierunku skoro jest to strona do wypowiadania się o filmach a nie o użytkownikach? Ogarnij się. I koniec tematu, nie mam czasu karmić takich troli jak Ty.
A tu masz gratis, film o Tobie dla Ciebie: http://www.filmweb.pl/film/Troll-1986-112772

ocenił(a) film na 1
Sprite_87

Moja zjebka Ciebie jest równocześnie zjebką miernego filmu. Poza tym z tego co się orientuję moge się tu wypowiedzieć nawet o nowych nudlach Knorra i nic Tobie do tego. Gorące pozdrowienia z Polski - prosto do USA...

ocenił(a) film na 8
oczywazki

Wytłumacz mi jak mnie jak to napisałeś "zjebałeś"? Poza tym co ma "zjebka" dla mnie do filmu. Gdzie tu sens gdzie logika Panie Mądraliński? Czytając Twoje wypowiedzi jestem pewien, że wielki naleśnik by wyszedł jakby ten materiał genetyczny z którego powstałeś trafił na patelnie. No i zdecydowanie pożytek byłby większy. Chociaż może i nie? Bo teraz jest dużo śmiechu jak się czyta twoje marne wypowiedzi... Dno chłopcze. Dno.

Sprite_87

Tam jest mądry ten kto ma wykształcenie i świadomość nie wypraną przez media

ocenił(a) film na 8
borsuk96

Tu się akurat w jednej kwestii nie zgodzę, bo żeby być mądrym nie są potrzebne studia czy wykształcenie nie wiadomo jakie. Znam nie jednego mądrego człowieka z liceum czy nawet zawodówka a mądrości ma więcej niż wielu "pseudo Miodków" wykładający na uczelniach. Wykształcenie nie świadczy o mądrości.

Sprite_87

Ogólnie tak napisałem. Zresztą tam od XVIII wieku obowiązuje ustrój republiki oligarchicznej. Kilka rodzin rządzi a reszta nie ma nic do gadania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones