PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565254}

Najczarniejsza godzina

The Darkest Hour
4,6 10 844
oceny
4,6 10 1 10844
4,0 2
oceny krytyków
Najczarniejsza godzina
powrót do forum filmu Najczarniejsza godzina

film

ocenił(a) film na 8

film jest dobry jak ktoś lubi filmy w stylu np skyline to ten film jest jego kopią efekty dość niezłe w 3D polecam:)

ocenił(a) film na 7
jacobs1983

Nie oglądałem Skyline, ale ten film mi się podobał, choć efekty 3D były jak zawsze(czyli ich nie było).

jacobs1983

dzięki za opinię ,bardzo pomocna w decyzji czy iść do kina ,krótko zwięźle i na temat :)

jacobs1983

Skyline był gniotem, którego nie dało się oglądać.

ocenił(a) film na 8
0wner2

Owner3 ale może tobie się to nie podobało ale zauważ że nie każdy ma ten sam gust

jacobs1983

Był gniotem pod każdym względem. Słabe efekty, słaba fabuła, słaba gra aktorska, słaba muzyka. Co tu się może podobać?

0wner2

Fakt - ale podobać się mogła jedna jedyna scena ataku dronów ;-) całą resztę można wyciąć bez żalu...

ocenił(a) film na 8
0wner2

Skyline - widziałem gorsze filmy, zresztą jak na film złożony z odpadków (przypominam powstał na boku z "Bitwa o Los Angeles") nie było tak źle, pomysł na film dobry, na zakończenie kiepski - gra aktorów przeciętna (jak na standardy amerykańskie)

ocenił(a) film na 8
jacobs1983

ocena: 8-
jeżeli nie przeklinałeś wydatku na bilet do kina na Skyline, to ten film na pewno Ci się spodoba
znacznie lepsza gra aktorów, nie widać pośpiechu przy kręceniu filmu (takie wrażenie ma się oglądając Skyline)
efekty przeciętne plus (napewno nie irytują), 3D przeciętne minus (jedne z najsłabszych jakie widziałem na filmach 3D poza IMAX'em)

jacobs1983

jak dla mnie już Skyline był lepszy. aktorstwo jak w każdym podobnym filmie z usa uciekamy uciekamy do tego jeszcze trochę po wydzieramy się i jest ok. szmira jak dla mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones