PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93279}

Najpiękniejsza kobieta świata

La donna più bella del mondo
7,3 64
oceny
7,3 10 1 64
Najpiękniejsza kobieta świata
powrót do forum filmu Najpiękniejsza kobieta świata

Do tego sporo opery - dobre stare kino!!!

ocenił(a) film na 9
bokser_Ken_Wywietrznik

Czy może masz ten film? Albo może wiesz, skąd go zdobyć? Szukam tego filmu od wielu lat. Może masz wideo, albo link, skąd go wziąć? Napisz, byłabym wdzięczna. Pozdrawiam - Irena.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Witam.
Filmu jeszcze nie oglądałem, ale jest dostępny na dzień dzisiejszy jak również napisy pl. do niego.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
dariusz_1456

Dzięki za wspaniałą wiadomość! Ale mam kłopot - nie potrafię zgarnąć tego z netu na płytę dvd, aby obejrzeć np. na ekranie telewizora. Czy potrafiłbyś mi to ściągnąć? Podaj chociaż link, to może ktoś z przyjaciół mi to ściągnie. Ja nie jestem dość biegła w sprawach komputera (chyba z racji wieku). Może daj mi sms na mój tel 604 933 900. Będę wdzięczna, pozdrawiam serdecznie - Irena.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Witam.
Wysłałem informacje, ale nie wiem czy adres był właściwy.

ocenił(a) film na 9
dariusz_1456

Wiadomość dostałam, dziękuję. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
dariusz_1456

Widziałam nagłówek filmu, ale nie potrafię go ściągnąć. Czy umiałbyś ściągnąć go dla mnie i nagrać na płytę dvd ? Byłabym bardzo wdzięczna. Napisałam Ci mój telefon - napisz sms. Z góry dziękuję! - Irena.

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

Witam raz jeszcze! Jeśli możesz zdobyć te film , najlepiej z polskim lektorem lub napisami, będę wdzięczna. Jeśli go masz, napisz mi sms na nr 604 933 900. Może chciałbyś któryś z moich filmów - mam ok. 2 tys. tytułów! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

Przepraszam, że piszę jeszcze raz, ale nie umiem ściągnąć filmu z internetu. To chyba za trudne na mój wiek. Bardzo Cie proszę, zrozumiem mnie - jestem już stara. Ten film to wspomnienie z mojej młodości. Jeśli możesz, przegraj mi go na płytę DVD - w zamian prześlę Ci inne filmy z dawnymi gwiazdami - Elizabeth Taylor, Marlon Brando, Paul Newman i wiele innych. Oczywiście gratis, bo bardzo chciałabym mieć film "Najpiękniejsza kobieta świata". Proszę, nie umiem takich sztuk w komputerze, jak robią młodzi. Będę wdzięczna i ozdrawiam - Irena, emerytka.

ocenił(a) film na 9
dariusz_1456

Przepraszam, że piszę jeszcze raz. Niestety, nie udało mi się z tym filmem. Czy może mógłbyś mi jeszcze raz dać jakiś namiar na ten film? W międzyczasie douczyłam się nieco w sprawach komputera, może teraz by mi się udało. Na gryzoniu znalazłam wersję rosyjską, ale mi ona nie odpowiada. Szukam z polskim lektorem lub napisami. Byłabym wdzięczna.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Witam.
Nie wiem, czy pani ma jeszcze mój adres na pocztę, jeśli tak to proszę napisać albo podać swój i odpiszę.
Filmu jeszcze nie oglądałem jakoś tak zeszło, były inne pozycje zaległe a film czeka w poczekalni.
Ostatnio to staram się oglądać jak najmniej filmów, bo brakowało czasu na inne zainteresowania.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
dariusz_1456

Pana adresu nie znalazła, podaję swój : irenaszczepaniak@op.pl Serdeczne dzięki.

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Patrzę na licznik (pobrań napisów) i widzę, że film obejrzały 102 osoby. To niedużo. Mam nadzieję, że przynajmniej obie zainteresowane strony miały okazję docenić talent aktorski Lolo i Roberta Aldy, no i oczywiście talent operatorski Mario Bavy (ja w kółko swoje).

ocenił(a) film na 7
dariusz_1456

Patrzę na licznik (pobrań napisów) i widzę, że film obejrzały 102 osoby. To niedużo. Mam nadzieję, że przynajmniej obie zainteresowane strony miały okazję docenić talent aktorski Lolo i Roberta Aldy, no i oczywiście talent operatorski Mario Bavy (ja w kółko swoje).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones