PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93279}

Najpiękniejsza kobieta świata

La donna più bella del mondo
7,3 64
oceny
7,3 10 1 64
Najpiękniejsza kobieta świata
powrót do forum filmu Najpiękniejsza kobieta świata

Chętnie bym odkupiła ten film na dvd lub nawet nagraną z telewizji kasetę wideo (oryginalnej nie potrafię przegrać). Film z kasety mogę przegrać na dvd i później kasetę oddać, łącznie z płyta dvd. Zresztą, jak kto woli. Może ktoś to ma?

IrenaSz

czy nadal poszukujesz filmu?

ocenił(a) film na 9
mokasyn

Witam! Zdobyłam ten film z polskimi napisami, ale - niestety - z napisami ten film odtwarza się tylko w komputerze. A ja nie lubię oglądać filmów w komputerze, bo mam mały monitor, a już jestem nieco wiekowa i "nie te oczy"! Przegrałam ten film na płytę dvd, żeby móc film obejrzeć na dużym ekranie telewizora, ale w telewizorze film odtwarza się tylko sam - niestety - bez polskich napisów! Czy może masz wersję filmu, która by się odtwarzała w telewizorze? Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
mokasyn

Witaj! Zdobyłam ten film z polskim lektorem, co mnie bardzo cieszy.

IrenaSz

Witam,
Cieszę się, że mogłem pomóc.
Pozdrawiam.

IrenaSz

Witam, wiem że komentarze odnośnie filmu były pisane dawno, ale mam nadzieje ze uda mi się zdobyć ten film. Czy mogłoby mnie któreś z Państwa pokierować jak to zrobić? Może być z napisami :))

aleksandrapie

Jest na gryzoniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones