PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 193 355
ocen
7,4 10 1 193355
5,5 54
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Miałam ogromne oczekiwania względem tego filmu, jednak bałam się trochę, że mnie rozczaruje, jak z resztą wiele kinowych "hitów". Ale muszę przyznać, że film jest fantastyczny!

Muzyka: Cudowna, na długo zapadająca w pamięć. Lady G jak zawsze rewelacyjna, ale Bradley zupełnie jej nie ustępował! Gdyby nie to, że odnosi sukcesy w aktorstwie to spokojnie mógłby nagrywać płyty.

Aktorstwo: Że Bradley jest dobrym aktorem to wiedziałam, ale według mnie w tym filmie wyszedł poza jakąkolwiek skalę! Był fantastyczny. Ale Lady Gaga? W filmie? W roli głównej? ...i tutaj takie zaskoczenie! Była świetna, autentyczna, wręcz fantastyczna! I ta chemia pomiędzy nimi. Cudownie się ich razem oglądało.

Role drugoplanowe: Sam Elliott i Rafi Gavron byli bardzo dobrym tłem dla głównych bohaterów. Szczególnie Elliott robił tam dobrą robotę.

Minusy: Czy ten film ma jakieś minusy? Oczywiście, że ma. Pierwsza część filmu trochę się wlecze a druga za bardzo pędzi. Ale wiecie co? Biorąc pod uwagę całość to zupełnie mi nie przeszkadza.

W mojej maksymalnie subiektywnej ocenie stwierdzam z całą stanowczością, że film jest jednym z lepszych, które ostatnio oglądałam.

ocenił(a) film na 7
e_an_ka

A jeszcze tylko dodam, że chyba w przypadku tego filmu Oscar wisi w powietrzu. Mam taką nadzieję. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones