PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519922}

Nasze wielkie rodzinne wesele

Our Family Wedding
5,9 5 624
oceny
5,9 10 1 5624
Nasze wielkie rodzinne wesele
powrót do forum filmu Nasze wielkie rodzinne wesele

Myślałem , że ten film będzie totalną porażką ale się mile rozczarowałem. Fajna była scena w klubie dwóch ojców. Polecam ten film każdemu.

użytkownik usunięty
pawel2w

Myślałem , że ten film będzie super komedią ale się mocno rozczarowałem. Okropna była scena w klubie dwóch matek. Nie polecam filmu nikomu.

pawel2w

Jak? Pytam się jak można się "mile rozczarować"??? Ten zwrot, to jeden z najohydniejszych gwałtów jakich można dokonać na języku polskim. Książki czytać a nie zaśmiecać takimi rzygami przestrzeni publicznej. Jak już poczyta, to się nauczy wypowiadać i wtedy może polecać albo i nie :)

mniak

aha, czyli Ty "rzygami" przestrzeni publicznej nie zaśmiecasz?

ocenił(a) film na 3
pawel2w

Ten film nie będzie totalną porażką, ponieważ ON JEST TOTALNĄ PORAŻKĄ !!! Nie wiem jak możesz to coś polecać! Oczywiście, było kilka scen, przy których można było się [co najwyżej] uśmiechnąć, ale to nie zmienia faktu iż film jest nudny i przewidywalny!, niestety - 3/10

Kamikadze32

Zadna porazka nie jest. Chyba, ze ktos oczekuje masakry pila mechaniczna. Poza tym wystarczy przeczytac opis zeby wiedziec o czym jest film. Wtedy decydujesz, ogladasz czy nie. A nie potem narzekac. Mi sie podobal i uwazam, ze jest to przyjemna komedia. I polecam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Kamikadze32

Czy wie ktoś, co to za piosenka leci na końcu filmu??

Kamikadze32

no coz nie sposob sie nie zgodzic ale nie badz az taki surowy:)

ocenił(a) film na 8
pawel2w

Jak ja nie lubie takich profesorow a bo tak sie nie mówi a bo tak się nie pisze ,na uniwerek wykładac idzcie a nie komentowac filmy, komentarza na filmwebie maja cel wyrazenia własnych emocji i czy on napisze ,,mile rozczarowanie,, czy inne wyrazenie to jego sprawa,chcesz recenzje pisac to sie zglos do jakiejs gazety, film oceniam na 8

ocenił(a) film na 6
MatiNalbor

film jako komedia to jednak sredniak - choc musze przyznac że mnie rowniez jak autorowi tematu motyw dwóch ojców w klubie najbardziej sie podobał:))

pawel2w

a mnie się podobał. Co z tego, że przewidywalny? Fakt, że śmiałam się niemal nonstop oznacza dla mnie tyle, że dla mnie komedia jest b. dobra. Coś w stylu "Poznaj mojego tatę", tylko tutaj starcie jest między ojcami. A najlepsza w tym wszystkim i tak jest babcia;P

ocenił(a) film na 7
godziasia

mnie się też podobał i przez wiekszosc filmu sie cieszylam :) oceniam 7/10, Foresta w zyciu bym nie podejrzewala, ze moze taką role zagrac. A profesorow proponuje potraktowac klawiszem: zglos naduzycie :)

ocenił(a) film na 8
pawel2w

Podobał mi się. Myślałam, że będzie dużo gorszy. Od dawna nie śmiałam się na komedii :). Film dostaje zasłużoną 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones