PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544372}

Nie ma tego złego

Smukke mennesker
7,1 2 882
oceny
7,1 10 1 2882
7,2 4
oceny krytyków
Nie ma tego złego
powrót do forum filmu Nie ma tego złego

Kino skandynawskie ma specyficzny klimat, który albo ktoś pokocha od początku albo znienawidzi. Mroczne opowieści, które lubią się splatać a najmniej spodziewany sposób przywodzą na myśl genialną "Magnolię". Film mocny, porusza, chwyta za gardło i zaskakuje. Tylko dla wielbicieli skandynawskiego klimatu i podróży w głąb siebie. Obraz wart uwagi!

ocenił(a) film na 9
Blanche_Dubois_2

Bardzo dobry film o dogłębnej samotności.

ocenił(a) film na 8
Vena_Poetica

Bardzo mnie poruszył a rzadko mi się to ostatnio zdarza.

ocenił(a) film na 9
Blanche_Dubois_2

Zgadzam się z Tobą całkowicie- świetny film, poruszający. W trakcie oglądania wydaje się, że całość będzie bardzo depresyjna, ale nic bardziej mylnego. Filmy skandynawskie jakoś przywołują mi często ciężkie i mroczne filmy polskie, tylko, że one raczej nie kończą się dobrze. Z chęcią obejrzę coś podobnego:)

ocenił(a) film na 7
Blanche_Dubois_2

Nie przepadam za kinem skandynawskim a ten film mi się podobał

ocenił(a) film na 9
QLT

Bardzo lubię kino skandynawskie i ten film mnie nie zawiódł :)

użytkownik usunięty
Blanche_Dubois_2

to był pierwszy film skandynawski, który miałam okazję obejrzeć, niesamowicie konkretny, mocny i bardzo realistyczny, wbrew pozorom można się wzruszyć ;P

ocenił(a) film na 7
Blanche_Dubois_2

zaskakujący, zabawny, momentami odrzucający mix emocjonalny. to właśnie lubię w skandynawskim kinie. specyficzne zdjęcia. koniec pozytywnie rozgrzewający. film godny polecenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones