PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8105}

Niemoralna propozycja

Indecent Proposal
7,0 52 143
oceny
7,0 10 1 52143
6,3 10
ocen krytyków
Niemoralna propozycja
powrót do forum filmu Niemoralna propozycja

Film typu zjadłem loda i mam wyrzuty sumienia że przytyję.
Tanie wydumane moralne dywagacje obejrzałem to "dzieło z obrzydzeniem i
znudzeniem"
POLECAM widzom telewizji TRWAM i słuchaczom radia z Torunia akurat coś dla
nich.

Uncle_Fucker

Zgadzam się. Głupi film i durny pomysł, a aktorzy denni.

Franio

jak dobrze że fanom dopalaczy i JP ten film sie nie podoba, można się tylko cieszyć.

ocenił(a) film na 7
Uncle_Fucker

DRENTWY hahaha. ale niedorozwój...

Uncle_Fucker

Tacy ludzie sprawiają że żałuję, iż nie można na filmwebie oceniać użytkowników...

nikike

Dobry pomysł z oceną użytkowników, zgłoś to komuś :)

Uncle_Fucker

"drentwy" wróć do szkoły człowieku zanim będziesz się wypowiadał na temat filmów

ocenił(a) film na 8
dynamit1900

Nie ganialny,ale jakiś, dlatego 8,5 na 10 :)

ocenił(a) film na 3
dynamit1900

Strasznie mnie rozczarował. Zawsze coś mi wypadało gdy leciał w tv... gdy wreszcie go obejrzałem, srogo się zawiodłem. Sama historia jest ciekawa, ale realizacja - o mój Boże. Bardzo naciągany film. Choć przyznam, że dałem się złapać na "reklamę" (jak inny film z Demi - striptease bodajże).

ocenił(a) film na 8
mmc7

poruszył ciekawy temat, sex za mega pieniądze, potem konsekwencje tego czynu, rozdarcia bohaterów, no a wogóle ostatnia scena z Redfordem(jego słowa) "ona nigdy nie spojrzałaby na mnie tak, jak patrzy na niego" no bo chyba naprawdę ją pokochał skoro pozwolił jej odejść

ocenił(a) film na 3
anetka4

Że ciekawy temat - to już o tym napisałem. Z resztą się nie zgadzam. Pewno, pokochał ją, to było widać. Choć początkowo można by było sądzić, że to tylko pożądanie. Nie będę się rozpisywał na ten temat. Dla mnie ten film jest mdły i płytki, a spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Ten film pokazuje, że za pieniądze można kupić wszystko, ale później "dobry", "honorowy" miliarder oddaje miłosiernie kobietę prawdziwemu "właścicielowi" (użyłem cudzysłów żeby sufrażystki się nie oburzały).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones