PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8105}

Niemoralna propozycja

Indecent Proposal
7,0 52 143
oceny
7,0 10 1 52143
6,3 10
ocen krytyków
Niemoralna propozycja
powrót do forum filmu Niemoralna propozycja

Film obejrzalam wczoraj, niestety nie moglam go obejrzec na spokojnie, ostatnie pol h mialam cos do robienia w domu...Film porusza ciekawa tematyke : czy wszystko jest na sprzedaz? Film ocenilam na dobry, bo w moim odczuciu taki byl, a to m.in. dzieki grze aktorow.Ciekawa kreacja Roberta Redforda i oczywiscie zjawiskowa Demi Moore...Ech, tylko jak tu ogladac, jak Demi zaklada na siebie ta piekna sukienke (bez zbednej gornej czesci ubioru :-P ) (chyba kazda kobietka stad chcialaby takowa miec w garderobie, ale tez zeby przede wszystkim na niej lezala :-P), bo na moich szczuplosciach i drobnosciach to coz.... :-( to taka moja mala dygresja od filmu. Kobietki widze ze spodobal Wam sie film :-) , ale to chyba nie film dla nas :-P Wszystko przez wspaniala figure Demi :-) I jak tu ogladac???

ocenił(a) film na 9
malgorzataprusaczyk

Naprawdę tak uważasz ? Mi też jako kobiecie bardzo podobały się piersi Demi, ale daleka jestem od zachwytów Jej figurą - skądinąd ładną, owszem, niewątpliwie zgrabną, apetyczną i z pięknym biustem, ale... czy rewelacyjną ? W niektórych sukienkach nawet wyglądała, moim zdaniem, średnio, nie były dobrane do jej figury, podkreślały niewielkie wcięcie w talii i średnio leżały. Bardziej zachwycałabym się figurę Marilyn Monroe, Dity von teese, Rity Hayworth czy - z bardziej eterycznych, filigranowych pań, a przy okazji też bohaterki hitu lat 90 - Kim Basinger. Ale de gustibus... ;-)

ocenił(a) film na 7
ceciliadiana

Hehe, fajnie ze w koncu ktos zaczal dyskusje ;-) Tak, uwazam, ze to byly chyba najlepsze lata dla Demi, tak pod wzgledem rol jak i look'u..Ta sukienka zachwycila mnie, choc bardziej niz na ciuchy i torebki jestem w zyciu wrazliwa na inne rzeczy (troche nietypowa ze mnie kobieta) :-) W samym filmie tez odegrala wazna role jako pewien "rekwizyt", bo od niej zaczela sie ta "gra" Roberta z Demi w uwodzenie...A wszystkich tych Pan, ktore wymienilas w komentarzu, tez jestem fanka :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones