PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792989}
6,8 48 574
oceny
6,8 10 1 48574
8,4 48
ocen krytyków
Nieoszlifowane diamenty
powrót do forum filmu Nieoszlifowane diamenty

Lubię Sandlera ale to strasznie nudny i męczący film. Nie dotrwałem do końca.
Chociaż dobrze się zapowiadał. Tyle w nim sensacji ile w Nocnym Kowboju.

ocenił(a) film na 2
tokszok

Popieram. Dawno nie zdarzyło mi się nie dotrwać do końca. Męczący i nudny, te same odczucia. Z tym, ze ja za Sandlerem nie przepadam, ale nie mam tez powodu, by nie dać mu szansy. Niestety, mocno się rozczarowałam.

ocenił(a) film na 8
tokszok

Nocny kowboj to dobry film

ocenił(a) film na 8
donpablo

Książka też

ocenił(a) film na 4
donpablo

Nie przeczę. To klasyka. Bardzo smutny film, ale żadnej sensacji tam nie ma. Odnosiłem się do recenzji.

ocenił(a) film na 8
tokszok

Autor tego tematu ocenił na 10 film pt. Wielka sraka w chińskiej dzielnicy. Tak wiec ...

ocenił(a) film na 4
princeazyp

Oceniłem wysoko też Stary gdzie moja bryka i Zwariowane wakacje. To są komedie, do niczego innego nie pretendują. Film z Sandlerem pachnie mi remakiem ale nie mogę sobie przypomnieć jakiego filmu. Może to dejavu. Podobnie nikt o nim nie będzie pamiętał.

użytkownik usunięty
princeazyp

Ale zdajesz sobie sprawę, że z wytykania cudzych ocen wynika tylko tyle, że nadrabiasz tą "zabawą" własne braki argumentacyjne? Niepotrzebnie się chwalisz swoją niezdolnością do podjęcia sensownej dyskusji, ale twój wybór. :)

ocenił(a) film na 8

No no, bo jest na co odpowiadać ;D

użytkownik usunięty
albertoxxx

Jest na co, wystarczy chcieć. Inna sprawa, że twoje chciejstwo ograniczyło się do szyderstwa, a jakie wnioski z tego płyną przedstawiłem wyżej.

ocenił(a) film na 8

Lubię Sandlera a film był bardzo interesujący i nie nudził mnie. Dotrwałem do końca, od początku się dobrze zapowiadał. Jest w nim całe multum sensacji.

Nie myl niezdolności z brakiem zainteresowania.

ocenił(a) film na 4
tokszok

Panie drogi, masz racje z oceną tego filmu, ale chociaż przewiń na końcówkę i w nagrodę dla siebie samego to zobacz. Nie rekompensuje to całego filmu, ale warto i tak.

ocenił(a) film na 4
Bezimienny_Jan

Domyślałem się ciekawej puenty ale nie miałem siły na nią czekać. Może gdybym oglądał sam ale reszta rodziny też już była zniecierpliwiona i zniesmaczona. Zrobię tak jak pan mówi albo obejrzę resztę, która została jeszcze do obejrzenia .

ocenił(a) film na 4
tokszok

W pełni podzielam tę opinię, mnie tez znudził i nie dotrwałam do końca.

ocenił(a) film na 3
tokszok

Jak uzyskać efekt intensywności ze zmęczeniem? Chodź za aktorem z kamerą na ramieniu, trzep nie na lewo i na prawo w górę i w dół i udawaj że zrobiłeś zajebiscie dynamiczny obraz.

ocenił(a) film na 9
tokszok

To ciekawe, że ludzie mają odwagę wystawić ocenę i publiczną opinię na temat filmu, którego nie obejrzeli do końca. Co to wnosi? Ludzi też ocenia się po jednej kawie? A książkę po kilku rozdziałach? Filmu jeszcze nie widziałem, ale jeżeli odpadnę w połowie, poczekam na lepszy dzień i spróbuję jeszcze raz. Jeżeli nie wytrwam do końca za drugim razem, być może film jest świetny ale nie dla mnie, może nie dojrzałem jeszcze, wtedy tym bardziej wstrzymam się z recenzją. Chyba, że zrobię inaczej. Napiszę w zaczepnym nagłówku pytając dlaczego wszystkim się podoba, wystawię niską notę i pochwalę się, że dla mnie był tak nużący, że nawet nie dotrwałem do końca. Przy okazji postaram się nie zawrzeć merytorycznych argumentów, przecież wtedy ktoś mógłby się do tego odnieść i jeszcze okazałoby się, że nie mam racji.

ocenił(a) film na 4
patryk_walica

Nudny bo nie dałem rady wytrzymać do końca mimo, że lubię Sandlera. Czego w tym nie rozumiesz? Słyszałeś, że ludzie czasem wychodzą z kina nie dotrwawszy do końca jakiejś szmiry? I co? Nie mają prawa o tym powiedzieć. Weź się chłopie ogarnij i pleć bzdur.

ocenił(a) film na 5
tokszok

Nocny Kowboj dużo lepszy, coś tam do dziś z niego pamiętam. a "Nieoszlifoowane diamenty" ledwo obejrzałem. Film absolutnie suchy, zarówno fabularnie jak i technicznie, no i przez to też nie widzę w nim jakiejkolwiek wartości znaczeniowej czy nawet estetycznej. Dla mnie to tylko przykład słabego rzemiosła. Co ciekawe przed nim widziałem Mission Impossible Rough Nation i mile zaskoczony pomysłowością, napięciem i kunsztem realizacyjnym. Patrząc na strukturę fabularną to "Nieoszlifowane diamenty" chciały być trochę takim filmem akcji bez akcji, ale niestety nic z tego nie wyszło. Śmierć głównego bohatera była logicznym i spodziewanym zwieńczeniem, jakby poszperać w pamięci to chyba jedno z najmniej poruszających i najsłabiej nakręconych ekranowych zejść - świetnie podsumowuje cały film.

ocenił(a) film na 4
duende_2

Kurde,umarł? Jasna cholera! A miałem dooglądać.

ocenił(a) film na 5
tokszok

Zastrzelił go ten,którego wcześniej ugryzł. Wkurzył go, a tamten go zabił.

ocenił(a) film na 4
duende_2

Wkręcasz mnie? Jednak muszę zobaczyć.

ocenił(a) film na 5
duende_2

Nie rozumiem czemu film opisujesz w samych negatywach a dałeś pozytywną ocenę 5/10? Z tego co piszesz to 3/10 to max :P

ocenił(a) film na 8
tokszok

Dokończ, myślę że zmienisz ocenę.

ocenił(a) film na 8
tokszok

Nie lubię Sandlera i jego filmów. Ale dzięki temu filmowi zyskałem do niego szacunek. Po filmie spodziewałem się typowej sandlerowej chały. Z palcem na STOP daliśmy mu 5 minut. Po 20, 30, 60 minutach nadal leciał, a myśl o wyłączeniu rozpłynęła się. To dziwny film. Bardzo nietypowy film i zaskakująco dobry.

ocenił(a) film na 5
tokszok

sandler nie pasował do tej roli. Wymęczył bułę

ocenił(a) film na 5
tokszok

Polecam film EMILY THE CRIMINAL z Aubrey Plaza.

Rownie bezpardonowy obraz dzikiego kapitalizmu.
I rownie bezlitosny.

https://www.filmweb.pl/film/Na+z%C5%82ej+drodze-2022-10006527

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones