PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 79 498
ocen
7,0 10 1 79498
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

dla nierozgarniętych nastolatków. Scenariusz zawiera tyle bzdur i nielogiczności, że aż ręce opadają. Schematyczny, banalny, ale przede wszystkim kiepski film.
Dwie gwiazdki dostaje tylko za piosenkę System of a Down "Lonely day".

ocenił(a) film na 4

Absolutnie popieram. Jako fan klasyki Hitchcocka sprzeciwiam się profanacji jego arcydzieł i stawianie kiczowatego filmu dla młodzieży obok mistrzowskiej kreacji "Okno na podwórze". Kilka miesięcy temu toczyłem tu nawet polemikę z opisującymi "Niepokój" jako genialny thriller (krew mnie zalewała na takie sformułowania i nie mogłem tego przemilczeć). Niestety zostałem zaszczuty przez fanów "Niepokoju" który określam mianem thrillera romantycznego dla młodzieży. A gdy napisałem, że "Okno na podwórze" jest mistrzostwem (bo jest) przy tej taniej podróbce, to już przetoczyła się fala agresji. Dlatego cieszę się, że nie ja jeden "Niepokój" oceniam bardzo nisko.

ocenił(a) film na 3
poland7

Ty. Przeklejacz postów. Co jest mistrzowskiego w "Oknie.."? Film wali dziś tandetą.

ocenił(a) film na 7

"Dwie gwiazdki dostaje tylko za piosenkę System of a Down "Lonely day"." *clap, clap*

A mi się bardzo podobał, w niektórych momentach serce mi waliło jak młot, więc za to +. Nie oglądałam owego ,,Okna", ale nie porównując jednego do drugiego - ,,Niepokój" był spoko.

lenag

To obejrzyj, będziesz wiedzieć o co chodzi autorowi postu. "Okno.." to klasyka kina.

ocenił(a) film na 7

Zawiera aż tyle bzdur i nielogiczności ?? To Wymień chociaż 10 skoro ich jest aż tyle geniuszu !

ocenił(a) film na 7

Raczej "Postrachu nocy" z lat 80

ocenił(a) film na 7

Raczej "Summer of 84" :)

ocenił(a) film na 7

.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones