PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496469}

Niepokonani

The Way Back
7,4 78 574
oceny
7,4 10 1 78574
5,7 10
ocen krytyków
Niepokonani
powrót do forum filmu Niepokonani

Zauważyłam, że w wersji z lektorem aktorzy są dubbingowani gdzie próbują mówić po polsku. Mam pytanie do tych co widzieli wersję oryginalną bądź z napisami.
Rozumieliście wszystkie "polskie" zwroty? Kto waszym zdaniem mówił najlepiej?

eowine

Dobre pytanie.

eowine

Otóż oglądałem dzisiaj film z napisami i mogę powiedzieć, że aktorzy mówią bardzo dobrze po polsku. Wprawdzie nie płynnie i z akcentem, nazwiska wymawiają po angielsku, ale i tak brzmi lepiej niż w większości filmach, gdzie Polacy brzmią jak Rosjanie. Poza tym, nie mieli do mówienia wiele, więc jakoś sobie poradzili. :)

adrbug

Pytałam bo dlatego ponieważ sama byłam pod wrażaniem tego jak się starali:)

ocenił(a) film na 8
adrbug

tez byłam pod wrażeniem tego jak dobrze szlo im mówienie po polsku. ostatnio słyszałam polski w wodzie dla słoni i choć doceniam starania, to tutaj było dużo lepiej, chociaż główny bohater (Janusz) miał głos podstawiany (szczególnie na samym początku w czasie przesłuchania - z ust widać że mówi po angielsku) i w niektórych momentach też inni aktorzy, ale sporadycznie. No i imiona/nazwiska z akcentem na ostatnią sylabę zamiast na druga od końca, ale i tak ogólnie duży plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones