PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496469}

Niepokonani

The Way Back
7,4 78 574
oceny
7,4 10 1 78574
5,7 10
ocen krytyków
Niepokonani
powrót do forum filmu Niepokonani

Film na prawdę bardzo dobry i autentyczny, nie doszukuje się tutaj jakiś nie dopracowań, bo jak na ten czas filmu opowiedzieć taką niesamowitą historię film był bardzo dobry, jeden z ciekawszych pomysłów na film według tej książki, na prawdę nie żałuję ani minuty na obejrzenie tego filmu...

i srać mi się chce jak czytam te opinie wielkich pseudo krytyków, że słabizna, że gniot, tacy co oceniają ten film na 4-5, a patrzę na ich konto i mają ocenę filmów typu Transporter na 10...to aż ręce opadają jak to dzieciaki się lubią powymądrzać...szkoda gadać.

ocenił(a) film na 10
genesis19

Ja dałem 10/10. Nie wiem czy wszystkie fakty ukazane w tym filmie są autentyczne z rzeczywistymi wydarzeniami z przeszłości. Nie obchodzi mnie to zresztą. Cały film oglądałem z zaciekawieniem, nie spoglądałem na czas pozostały do końca (a to już dla mnie dużo znaczy). I tematyka filmu czyli obozy pracy etc. nie jest mi obojętna, co miało duży wpływ na moją ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones