PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496469}

Niepokonani

The Way Back
7,4 78 574
oceny
7,4 10 1 78574
5,7 10
ocen krytyków
Niepokonani
powrót do forum filmu Niepokonani

,,My nie lubimy niezłomnych bohaterów i większą cześć i chwałę oddajemy tym, którzy
widowiskowo oddają życie, wznosząc hasło "Bóg, Honor, Ojczyzna". ''

Acha czyli że niezłomni bohaterowie w żadnym razie nie ginęli w imię ideałów w które gorąco
wierzyli ??? Jeszcze ta debilna, nudna tak często przywoływana krytyka hasła Bóg Honor
Ojczyzna, Boże ludzie to idioci. Każdy naród ceni swoich bohaterów narodowych, bojowników o
wolność, tych którzy poświęcili życie dla Ojczyzny tylko my Polacy nie wiedziec czemu
poddajemy to krytyce...Jakiś absurd totalny i jeszcze na koniec - rzesze Polakók którzy swoje
życie ryzykowali dla Ojczyzny robili to glównie w imię WOLNOŚCI, wolności osobistej jak i
narodowej, prawa narodu do samostanowienia. Jeżeli godność ludzka, umiłowanie wolności,
powtarzam również tej osobistej jest godne nagany - to ja nie chcę mówić co myślę o takich
rozsądnych ,,krytykach'' naszej historii i poświęcenia pokoleń Polaków w walce o WOLNOŚĆ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones