PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496469}

Niepokonani

The Way Back
7,4 78 574
oceny
7,4 10 1 78574
5,7 10
ocen krytyków
Niepokonani
powrót do forum filmu Niepokonani

słabizna 

ocenił(a) film na 5

piękne krajobrazy i świetny Colin, poza tym słabo

ocenił(a) film na 7
hagrid8

jeszcze dodałabym, że muzyka jeszcze dobra no i operator kamery się spisał, bo ujęcia niczego sobie

ocenił(a) film na 4
incognitosoul

albo oglądałam inną wersję albo nie słyszałam tej muzyki. oczywiście w kilku momentach była ale w niektórych np jak szli przez pustynie albo jak umierała dziewczyna to jej nie było. i to jest największy minus jak dla mnie. w pewnych momentach sama sobie dośpiewywałam (może trochę chamsko i nie na miejscu ale śpiewałam: "Iść w stronę słońca :) ) wynudziłam się na filmie a sceny gdzie polskie dialogi zastąpili dubbingiem- porażka. ok rozumiem sceny miały wypaść naturalnie bo przecież byli Polakami ale jak już chcieli robić film o Polakach to mogli Polaków zatrudnić. albo inaczej to rozegrać

użytkownik usunięty
hagrid8

co do krajobrazów i muzyki się zgodzę. ale dla mnie Colin wypadł wyjątkowo przeciętnie. Przygniótł go na pewno Ed Harris i nawet młoda Saoirse Ronan była lepsza. Generalnie uważam, że Farrell jest bardzo dobrym aktorem, ale tutaj nie pokazał w pełni na co go stać, zmarnował trochę trochę potencjał postaci, którą kreował.

ocenił(a) film na 9

nie zgodze sie - film o wiezniach, ktorzy musza naprawde postarac sie zeby uciec ... nie jest latwo
coz ... nie znamy swojej historii jako Polacy

ocenił(a) film na 7
nutka1___

Wiemy o czym jest film z jego opisu. I mimo wszystko, nie wszyscy Polacy nie znają historii swojego kraju. Ocenie filmu jednak podlega chyba więcej rzeczy niż sam opis i zarys fabuły. :)

ocenił(a) film na 10
incognitosoul

słabizna to chyba oglądasz gnioty w stylu Spider Man i się przy tym podniecasz....tacy ludzie mnie dobijają, pseudo krytycy od siedmiu boleści ze szkołą gimnazjalną na głowie.

ocenił(a) film na 5
genesis19

To już film komuś się nie może podobać? Dla mnie film był nudny,a początek zapowiadał się obiecująco.Wielka szkoda,że nie potrafili tego odpowiednio pociągnąć.No i brakowało paru słów co się stało z pozostałymi towarzyszami.Aktorsko najlepszy Ed Harris.

hagrid8

Widocznie nie zrozumiałeś przesłania. Oczywiście od razu słaaby, bo nie rozumiem... ehh.

ocenił(a) film na 7
hagrid8

szału nie ma dupy nie urywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones