PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8116}

Nieuchwytny cel

Hard Target
6,6 17 662
oceny
6,6 10 1 17662
5,4 7
ocen krytyków
Nieuchwytny cel
powrót do forum filmu Nieuchwytny cel

Takich filmów już się nie robi, stare dobre kino akcji stworzone przez wspaniałego reżysera z genialnymi aktorami POLECAM KLASYK !

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Z pewnością jeden z najlepszych filmów z Van Dammem :)

AdamBayern01

i Johna Woo :)

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Jeszcze dzieci triady były ok, ale reszty nistety nie zznam ;p

AdamBayern01

Reżyser jest uważany za jednego najlepszy reżyserów kina akcji czasami nawet za mistrza. Obejrzyj se zwłaszcza "Bez twarzy", "Płatny zabójca" no i może jeszcze "Blackjack" z Dolph'em

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Ok, teraz wakacje się kończą i do Technikum idę ;p ale postaram się w odpowiednim tempie nadrobić te zaległości ;>

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

blackjack słabo wypada, Dolph zagrał tam bardzo sztucznie, a scena walki w mleku była komiczna.

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Blackjack to dobry film. Mnie się podobał. Fakt akcji było trochę mało, ale jak już była, to na dość wysokim poziomie. Przecież oni nie musieli ciągle podrzynać sobie gardeł, żeby film był cool.

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

''Płatny zabójca'' jest również zayeb!stym akcyjniakiem, co ''Dzieci Triady'', gdzie trup ściele się gęsto, a i fabuła całkiem dobra.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Rada ode mnie: unikaj "Mission Impossible 2". Zawiera wszystko, co zniszczyło kino akcji na przełomie stuleci: głupią, nużącą i zbyt pogmatwaną fabułę, gogusiowatych bohaterów, migający montaż oraz nadużywanie komputerowego efekciarstwa. Fakt, technicznie jest dobry, ale zabrakło czegoś, co by wciągnęło w ten film. Jeśli chcesz dobry film Woo, koniecznie obejrzyj "Bez twarzy".

ocenił(a) film na 10

Bez Twarzy ogladałem - 8/10, film zaskakująco dobry, pomimo tego, że nie nawidzę Cage'a.

ocenił(a) film na 7

uj tam , że nadużywają efekciarstwa w MI2 ważne, że były gołębie.

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

http://www.filmweb.pl/film/P%C5%82atny+morderca-1989-31828 obejrzyj ten :) Zajebisty. Na poziomie "Dzieci Triady". Genialne kino akcji.

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Co do ,,Nieuchwytnego celu'', to muszę powiedzieć Panowie, że kto jak kto, ale Wy znacie się na dobrym kinie akcji. Rewelacyjny tytuł, fajna akcja. Niektóre spowolnione momenty były niepotrzebne, ale ogólnie jestem zachwycona. Van Damme pokazał swoje umiejętności w walce. Całość oceniam na 9 oczek.

Mam zaznaczonych więcej filmów w reżyserii Johna Woo i myślę, że się nie zawiodę na nich. Mówicie, że to jeden z lepszych reżyserów. Rzeczywiście mogę już to potwierdzić po obejrzeniu kilku jego filmów. Miał facet talent, taki, których dzisiaj brakuje.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Wiedziałem, że Ci się spodoba ;) Akcja tego filmu w końcowych 20 minutach jest niesamowita. Te tysiące roztrzelanych pocisków, znakomicie zagrane role zarówno ze strony głównego bohatera, jak i czarnych charakterów. Fabuła, jak na mojego gusta znakomita - spodobała mnei się też Pani Butter w roli Natashy :) Film jak na moje oko jest klasą światową, jest to film nie wiem, czy nie ulubiony spośród wszystkich moich 350 obejrzanych. Na pewno jest to film, do którego ze szczerą chęcią lubię wracać. Absolutne 10/10
PS> Nic dziwnego, że Van Damme dostałza tą rolęnominacjędo Nagrody Złoty Popcorn, szkoda, że jej nie otrzymał, bo należało mu się to, nawet bardzo :)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Mnie najbardziej podoba się scena pod barem, kiedy w rytm fajnego rockowego kawałka JCVD rozwala leszczy:)

Jan_KowaIski

Lubię ten film, a najbardziej podoba mi się WUJEK !

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Bo to fajny film z bardzo dobrą obsadą

ocenił(a) film na 7
Jan_KowaIski

Powalenie gościa niskim kopnięciem gdy ten chce Van Damma trafić wysokim powtarzałem sobie wiele razy.

ocenił(a) film na 10
karoman4

A i najbardziej podobała mi się scena następująca:
Jednoczesny skok Van Damma z fikołkiem, i w tle ogień, coś w tym stylu: http://www.google.pl/imgres?hl=pl&biw=1366&bih=651&tbm=isch&tbnid=9Cmjv9kkpJ0rLM :&imgrefurl=http://50ansdecinema.wordpress.com/2011/12/23/chasse-a-lhomme-1993/& docid=P_YS8rtw1K9D2M&imgurl=http://50ansdecinema.files.wordpress.com/2011/12/har dtarget-explosion.jpg&w=1230&h=662&ei=HutJUIeBGs_NswaQ84CIDA&zoom=1&iact=hc&vpx= 510&vpy=332&dur=373&hovh=165&hovw=306&tx=155&ty=81&sig=103307803576002308066&pag e=2&tbnh=104&tbnw=193&start=18&ndsp=24&ved=1t:429,r:8,s:18,i:153

AdamBayern01

Ma wszystko co potrzebuje Prawdziwy Film Kina Akcji ! Fenomenalne pościgi, Świetna strzelaniny, Wspaniałe walki itp. Każdy kto lubi ten gatunek powinien obejrzeć ten film

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Dokładnie. Każdy chociaż raz powinien to zobaczyć. Ja jestem pewna,że ruszę ten tytuł i to nie jeden raz.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Jeszcze dobra była scena, dorga Kasiu: w której Herinksen po śmierci swojego przyjaciela z interesu Vosloo jest wściekły na Van Damma, jakaś tam miedzy nimi powstaje dyskusja. Po wrzasku Herinksena do Van Damma: "no chodź" , ukazuje się piękna scena: Van Damme wyskakuje z fikołkiem i w jednym momencie strzela, trafiając bezbłędnie do wroga. Dlatego mówię, że ten film to pełen profesionalizm, któego pierwszy raz oceniłem na filmwebie 10/10 i z pewnością ten film jestm oim ulubionym spośród wszystkich Van Damma ;)

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Te spowolnione sceny popisów podczas walk JCVD były bardzo fajne. Czasami to denerwowało, ale przyznam, że w niektórych momentach, to było przydatne. Pokazali z niemalże dokładnością, jak on wykonywał te swoje chwyty.

ocenił(a) film na 10
karoman4

W niedzielę jest na TVNie Kasiu - masz okazję :)

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Ja na razie zajmuje się nadrabianiem filmów, których jeszcze nie widziałam, a mam od dawna na liście. ''Nieuchwytny cel'' widziałam i na razie nie będę wracać do tych obejrzanych. No może po jakimś czasie na pewno coś się przypomni.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

wczoraj też leciał, zawsze go miło obejrzeć

AdamBayern01

Jak dla mnie film rewelacja bardzo dobrze sie go nadal !!!! oglada van damm pokazał pełny profesjonalizm fabuła ok a walki przed barem i w hangarze super jeden z najlepszych w jego wykonaniu z miła checia do niego wracam solidne 9

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Popieram

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

W 100 procentach się zgadzam!

ocenił(a) film na 8
Luukasz

Ja też!

prof_mateusz27

Będzie dziś w TV :-)

ocenił(a) film na 10
_ENKI_

Ja będę oglądał, jak zawsze :D

AdamBayern01

Ja oglądałem jakiś tydzień temu ale dzisiaj i tak zerkałem kątem oka xD

ocenił(a) film na 10
_ENKI_

No wiesz,film zajebisty tak samo, jak 20 lat temu :D

AdamBayern01

Kur.. brak powiadomień jest strasznie irytujący. Gdybym nie zajrzał nie wiedziałbym, że mi odpisałeś.

AdamBayern01

Jak oglądałem pierwszy raz to miałem jakieś 10-13 lat, jarałem się tym filmem bardzo xD Najbardziej podobała mi się akcja pod sklepem. Wpier..l jaki spuścił JCVD tym głąbom to było coś wspaniałego, jako gówniarz marzyłem o takiej akcji w przyszłości xD

ocenił(a) film na 8
_ENKI_

Takie akcje zawsze "biorą", mi się kiedyś udało, tyle ze pod pubem, potem zasnąć z wrażenia nie mogłem

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Ja tez, aczkolwiek ostatnio znowu leciał

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Znakomita rola Henriksena,zagrał tutaj 100% bydlaka,śmiem twierdzić że to jedna z jego najlepszych kreacji.Arnold Vosloo tez niczego sobie,oczywiście JCVD wiadomo-klasa sama w sobie:)

Jan_KowaIski

Dokładnie Czarne charaktery (Vosloo-Henriksen) były znakomite. A jak ci się podobała ta Nancy ?

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Jaka Nancy?

Jan_KowaIski

miało być Yancy Butler czyli ta Natasha "Nat" Binder

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Z wyglądu spoko natomiast jej kreacja aktorska w tym filmie jakoś ja nie urywa,w sumie chyba każda inna mogłaby zagrać jej rolę.

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

Nancy była milutka

ocenił(a) film na 8
Jan_KowaIski

Popieram

prof_mateusz27

Dokładnie! Po to jest kino akcji aby coś si działo w filmie, tu ma nie być wzniosłych tekstów rój i uroczych krajobrazów popartych doskonałymi zdjęciami. Poza tym JVCD to klasyka gatunku, słusznie też ktoś dostrzegł, że reżyser także swoje 5 groszy fajnie włożył. No i brawurowa końcówka!

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

Szkoda właśnie, że nie ma już takich filmów, bo fajnie się to ogląda, dużo lepiej niż komputerową papkę

ocenił(a) film na 10
oktagon32

Jak nie ma takich filmów ? A ,,Olimp w ogniu ,, ? ,,John Wick ,, ?,, Protektor ,, ?

ocenił(a) film na 8
bradock

No może... tylko ten klimat lat 90 był jakiś taki niepowtarzalny

ocenił(a) film na 2
prof_mateusz27

klasyk głupoty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones