PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 555
ocen
7,2 10 1 75555
4,8 10
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

Fenomenalna książka, którą koniecznie powinniście przeczytać przed premierą filmu. To jedna z tych historii, o której nie da się zapomnieć. Mam wielką nadzieję, że twórcy filmu podołali zadaniu - zwiastuny są bardzo obiecujące.

O książce: http://www.kreatywa.net/2012/01/niezomny-laura-hillenbrand.html

Do kupienia na stronie wydawnictwa Znak. Polecam zapisanie się do newslettera - przesyłają kody rabatowe i książki można kupić naprawdę tanio.

ocenił(a) film na 7
Futbolowa

A ja właśnie "świeżo"po seansie. Film dobry, choć nigdy mi nie odpowiada zbyt nowoczesny obraz do filmow o tematyce lat 30. i 40. ale to takie moje "widzi mi się", za to bardzo zachęcona jestem do przeczytania książki, więc mam nadzieję, że jest równie dobrze po premierze ją przeczytać.

ocenił(a) film na 9
sara8100

ja juz po lekturze, najpierw książka potem film, i moim zdaniem film to jakaś 1/10 książki

ocenił(a) film na 7
sara8100

Sara, zawsze lepiej późno niż wcale :) Myślę, że książka Cię nie zawiedzie. Tym bardziej, jeśli jest tak jak wspomina Ewakaaaa, że film w zaledwie niewielkim procencie oddał treść książki.

ocenił(a) film na 7
Futbolowa

Jezeli 1/10 ksiazki to muszę przeczytać. Dziękuję :)

ocenił(a) film na 7
sara8100

Zdecydowanie lepiej przeczytać książkę. Film porusza, ale nie jest nawet w połowie tak dobry jak książka. Nie mówiąc o liczbie wątków...

ocenił(a) film na 8
Futbolowa

Film mi się podobał, ale po takich recenzjach musze dorwać książke :)

Futbolowa

Przeczytałem książkę i zgadzam się że jest fenomenalna. Teraz czekam mnie film :)

Futbolowa

Co do książki to nie trzeba od razu kupować (książki tanie nie są), mozna sciągnąć w pdf, np z portalu chom...uj.
Książka świetna - polecam

ocenił(a) film na 7
maciek79

Wiadomo. Ale są takie książki, które na półce mieć warto :)

Futbolowa

tak, zgadzam sie. I dla Niezłomny jest również taka książką, choc na razie jest na pólce w biblitece w moim mieście :) "Cud w Andach" jest również taką książką - polecam !

ocenił(a) film na 7
maciek79

Dzięki, ja w takim razie polecę 'Żółte ptaki' dla wszystkich, których interesują powieści psychologiczne o tematyce wojennej. Nie są to moje klimaty, ale książka mnie powaliła.

ocenił(a) film na 7
Futbolowa

Książkę zakupie tylko na razie nie mają w magazynie!jak polecasz żółte ptaki to sie skusze bardzo lubię takie książki!

ocenił(a) film na 7
maaarz

Świetnie! Życzę udanej lektury :-)

Futbolowa

powiało kryptoreklamą ...

ocenił(a) film na 7
perun_6

A niby czego? Link nie jest ukryty gdzieś w treści, a odsyłanie do recenzji blogowych jest tutaj powszechne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones