PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 547
ocen
7,2 10 1 75547
4,8 10
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

Warto

ocenił(a) film na 8

To dzieło Angeliny Jolie jest filmem dobrym,do którego się będzie wracać po latach. Interesującym pod każdym względem np.mało wiedziałem o sytuacji amerykańskich jeńców w japońskich obozach, miejscach przymusowej pracy. Na początku, gdy zobaczyłem Takamasa Ishihara jako Watanabe pomyślałem, czy aby na pewno ten chłopiec o sympatycznym obliczu wiernie wcieli się w role brutalnego, sadystycznego sierżanta obozu? po pewnym czasie okazało się ,że tak.

Dawid_1220

Ten chłopiec ma ponad 30 lat :)

ocenił(a) film na 6
Dawid_1220

"To dzieło Angeliny Jolie jest filmem dobrym,do którego się będzie wracać po latach." no ja aż tak optymistyczny dla tego filmu nie jestem, jest niezły, ale od połowy gdy pojmuj ich Japończycy, wcześniejsze wydarzenia prawdę mówiąc trochę mnie znudziły. Za mało zostało powiedziane o Zamperinim o wydarzeniach sprzed pojmania. Co to wydarzeń z obozu czy naprawde tak było że "Ptak" tak bardzo się na niego uwziął ?. Kiedyś oglądałem film dokumentalny o legendach olimpiady, była tam przedstawiona spora ilość legend sportu, mniej więcej 10 minut na każdą postać zostało poświęcone, i z tamtego dokumentu więcej się dowiedziałem, niż jeżeli z tego 2 godzinnego filmu biograficznego. Ja to tego filmu prawie napewno nie wrócę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones