PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 554
oceny
7,2 10 1 75554
4,8 10
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

Szkoda że ten film jest za bardzo zainspirowany Życiem Pi i Forrestem Gumpem. Tak to piękna historia, mająca duży związek z tytułem a to rzadkość. Zastanawiający jest jednak sposób złapania rekina ponieważ zahacza on o nadmierną wyobraźnie Angeliny. Mimo wszystko był to jej dobry kawałek pracy jako reżysera.

dobraska

przecież to jest na podstawie prawdziwej historii Zamperiniego. Nie jest inspirowany Pi czy FG

siweq

wiem ze jest to film oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Zamperiniego ale pojawiają się tak fragmentu filmu Pi i FG

dobraska

Ja nie widzę tutaj żadnych podobieństw do wymienionych przez Ciebie filmów, a Ty tutaj na dodatek piszesz o jakimś zainspirowaniu się :). Jeżeli każdy film o rozbitkach dryfujących po oceanie będzie Ci się kojarzyć z Life of Pi to tylko współczuć :).

Private_Witt

chyba nie dokładnie widziałeś ten film

dobraska

Zbyt przeciętny, żeby go dokładnie w "widzieć" :P. Btw. Dlaczego masz skojarzenia z Gumpem ? Bo "Pi" to jeszcze rozumiem.

Private_Witt

Gump - bieganie :)?
osobiście w ogóle nie rozumiem tych skojarzeń

Shalimar00

A kto zrozumie :) ? Jak się ogląda "Na skraju jutra" nie można nie zauważyć, że to pomieszanie "Szeregowca Ryana" z "Dniem Świstaka", ale tu ?, Jeżeli to rzeczywiście bieganie to dlaczego nie kojarzy mu się z " Rydwanami Ognia" :P?

Private_Witt

Może "Rydwanów " nie widział (a)?

dobraska

Jeśli chodzi o rekiny to nie są to płochliwe ryby i złapanie takiej mniejszej sztuki jest całkiem realne.Film niestety nie sprostał moim oczekiwaniom,oglądając zwiastun byłem napalony a po seansie zawiedziony i to bardzo.Pomysł ok ale wykonanie i aktorzy- coś nie grało...

ocenił(a) film na 9
pietyahouse

Książka warta przeczytania, a film jak to z adaptacjami zazwyczaj jest. Pominięto pare ineteresujących szczegółów, a 2h to zdecydowanie za mało żeby w pełni móc opowiedzieć historię takiego człowieka jak Loui. Nie rozumiem tych waszych skojarzeń z dupy, musze przyznać że Angelina idealnie przeniosła wszystkie treści z książki na film i wszystko wygląda niemalże identycznie jak to sobie wyobrażałem przy lekturze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones