PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99491}

Niezawodny plan

Foolproof
6,4 2 431
ocen
6,4 10 1 2431
Niezawodny plan
powrót do forum filmu Niezawodny plan

Póki co, XXI wiek rozpieszcza jakich jak ja, czyli wielbicieli filmów o sympatycznych i inteligentnych przestępcach. 'Ocean's eleven', 'The score', 'Italian job', czy trochę z innej beczki 'Matchstick men' lub 'Catch me if you can' to bez wątpienia filmy bardzo udane.

'Foolproof' to również gratka dla fanów 'heist movies', choć całość potraktowana jest z przymróżeniem oka. Nie oczekujcie rozgrywki na serio w stylu 'Inside mana', znacznie bliżej temu filmowi to lekkości Danny Oceana i spółki, jednak całość jest bardizej kameralna i mniej gwiazdorska.

Film nie zawiódł mioch oczekiwań, ciekawa intryga, wstawki komediowe na poziomie (można się uśmiechnąć), kilka zwrotów akcji - po prostu to co, takie osoby jak ja lubią najbardziej ;).

Na dokładkę pan Suchet, którego większość zna zapewne z roli wścibskiego Herculesa Poirot i Ryan Reynolds, moim zdaniem jeden z lepszych aktorów młodego pokolenia.

7-8/10. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
Pr0t0n

Mogę tylko potwierdzić.
Lekka fabuła, która kupy się trzyma. Bez zadęcia. Twórcy nie udają, że tworzą jakieś kino nie wiadomo jakie. Trochę do śmiechu.

Naprawdę sympatycznie się to oglądało.

ocenił(a) film na 4
Nikodem123

Dla mnie nudny , komedii to tam nie było nic , cieniutki ten film niestety , ale jak ktoś nie ma wymagań to można obejrzeć , na pewno ma lepszą fabułe niż step up.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones