PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299524}

Nieznajoma

La sconosciuta
7,3 8 790
ocen
7,3 10 1 8790
6,0 4
oceny krytyków
Nieznajoma
powrót do forum filmu Nieznajoma

Kolejny pytajnik

ocenił(a) film na 9

Ja natomiast nie zrozumiałem, co podpisywała Pani Gina (ta na wózku inwalidzkim)?
Może ktoś podpowie

ocenił(a) film na 6
agh10_2


to były potwierdzenia wpłat na konto Tei

agh10_2

Ja też mam kolejny pytajnik:
/SPOILER/
Mnie zastanawia tylko właściwie czemu Irena trafiła na aż tyle lat (kilkanaście skoro Tea jest dorosła) do więzienia? Przecież to nie ona zabiła panią Adacher, opowiedziała całą swoją tragiczną historię życia, w co wydawało mi się uwierzyli ludzie, którzy ją przesłuchiwali, co powinno być na prawdę mocno łagodzącą okolicznością jeśli chodzi o zabójstwo Mołdawianina. Również według mnie było to też działanie w samoobronie, rzucił się na nią a ona go odepchnęła i trafił głową tam, gdzie trafił, nie było to całkiem umyślne zabójstwo. Czy coś przeoczyłam? Bo moim zdaniem bohaterka nie powinna trafić na tak długi czas do więzienia...

ocenił(a) film na 8
madralka

Ja również nad tym samym się zastanawiam... że mordując Mołdawianina powinna mieć lagodny wymiar kary. Chyba, że odkryto kradzieże... I może to wpłynęło na karę. Ale aż 12 lat to wg mnie dużo za dużo!

kagiesia

No dla mnie jest to na prawdę niezrozumiałe... Zabójstwo w zasadzie w samoobronie i 12 lat więzienia... Plus cała opowiedziana jej historia to na prawdę powinny być niezłe okoliczności łagodzące. Nawet z tymi kradzieżami wydaje się to być niesprawiedliwą karą, strasznie mi jej było szkoda.

agh10_2

A ja mam pytanie dotyczące donic z "kwiatami" za oknem mieszkania Ireny. Kilkukrotnie były sceny, gdzie ich dotyka, wyciąga z doniczek i wkłada z powrotem.. Czy to jakaś niezrozumiała przeze mnie symbolika, czy coś przeoczyłam?

ocenił(a) film na 7
bjsgerre3

Chyba chowała tam kasę

ocenił(a) film na 3
bjsgerre3

Do doniczek chowala dorobione klucze do domu panstwa, w ktorym pracowała

ocenił(a) film na 6
agh10_2

Ja mam pytani co do Tei? To była w końcu jej córka czy nie? Bo wszystko wskazywało, że tak a potem wyszło, że ma niby inne DNA...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones