The Strangers

1 godz. 25 min.
5,8 47 027
ocen
5,8 10 47027
8 185
chce zobaczyć
4,2 5
ocen krytyków
{"rate":4.2,"count":5}
{"type":"film","id":291338,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Strangers-2008-291338/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nieznajomi
  • getsongaluhn ocenił(a) ten film na: 8

    czyli trzymał w napięciu, wprowadzał atmosferę grozy, poczucia bezsilności i można się czepiać, ale nikt nigdy nie jest przygotowany na spotkanie z taką bandą. Zdeterminowaną i kompletnie bez emocji. Oceniłam ten film na 8/10, to na prawdę dobre kino z dreszczykiem.

  • Szpila_1308 ocenił(a) ten film na: 7

    getsongaluhn Też tak uważam - 7/10 !!!

  • kkzz23 ocenił(a) ten film na: 2

    getsongaluhn Widziałeś chociażby film "Hush"? Ten film to ciągłe sceny kogoś w masce za oknem i stojącego na zewnątrz, dawno się tak nie nudziłem. To jest jakiś żart. Według mnie tak NIE POWINIEN wyglądać żaden horror czy thriller. W filmie Hush(mówie o nim bo lubię ten thriller i jest on ciekawy przez cały czas, ale znam kilka innych thrillerów z dobrą fabułą, czyli czymś czego ten film nie miał), masz realistycznie przedstawioną walkę pomiędzy zamaskowanym mordercą, a głuchą kobietą, która robi wszystko by nie wszedł do jej domu, a potem by nie zostać zabita. W tym filmie mordercy to jacyś superbohaterowie wiedzący wszystko i umiejący znikać w każdym momencie. Owszem, próbowałem się wczuć w tę sytuację, no ale to po prostu zbyt nudne jak na film. W całym filmie nie ma ani jednej konfrontacji z mordercą, nie wiemy co się stało z mężczyzną w lesie, czy trafił czy nie, no po prostu... no nie. Zero zaspokojenia mam po tym fimie.