PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291338}

Nieznajomi

The Strangers
5,8 48 530
ocen
5,8 10 1 48530
5,0 10
ocen krytyków
Nieznajomi
powrót do forum filmu Nieznajomi

Jeden z najlepszych thrillerów ostatnich czasów...Ciągle trzyma w napięciu i nie spodziewamy się kolejnych scen.Tutaj straszy i stresuje wszystko.Uwielbiam thrillery,jestem fanką tego gatunku i wszystkim "thrillerowcom" polecam ten film.
Ocena jest śmieszna w porównaniu do tego jaki jest ten film.Głupie uwagi uzytkowników filmwebu typu-dlaczego dom nie miał kamer itp możemy wrzucić do kosza bo w każdym filmie są niedociągnięcia.Ważne by film był trzymający w napięciu... 9/10

efta18

Zgadzam sie . Ogladalam ten film dawno ale jedbo wiem do dzis nie lubie jak ktos puka do drzwi jak jestem w jakims domku ;-)

ocenił(a) film na 8
shierien

Ludzie szukają głupich szczegółów typu dlaczego ona z nim była w domku skoro nie przyjęła oświadczyn. No a film powinno się oceniać pod względem strachu czy napięcia ze względu na gatunek,a napięcie w tym filmie jest i to duże. Pamiętam ze oglądałam go wieczorem z rodzeństwem i narzeczonym i wszyscy siedzieliśmy jak zamroczeni czekając na rozwój wydarzeń.

ocenił(a) film na 2
efta18

Film się ocenia ze względu na opowiedziana w nim historię. Ta historia była po prostu nudna tak samo jak film. Koszmarna gra aktorów jeszcze bardziej potęgowała kicz tego filmu...

ocenił(a) film na 8
efta18

Też się zgadzam. Jak dla mnie, napięcie jest ogromne i ci, co niby im go brak, muszą mieć chyba nerwy ze stali, skoro to nie jest dla nich napięciem. Krótko mówiąc, jeden z najbardziej "napiętych" filmów, jakie widziałam ;)

użytkownik usunięty
efta18

Według mnie ocena to 6/10. Stopniowe budowanie napięcia było tylko... bądź co bądź ale trochę było nudno.

ocenił(a) film na 4
efta18

Chyba cię Bóg opuścił. Gniot totalny

ocenił(a) film na 5
efta18

Od tego są krytycy, Oni nie chwalą tylko wytykają błędy i wskazują braki. Jak dla mnie sam film był zbyt przewidywalny, zapewne dlatego, że obejrzałem już dziesiątki tego typu thrillerów np. w momencie gdy Mike przekroczył próg drzwi, wiedziałem że zostanie zastrzelony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones