The Strangers

1 godz. 25 min.
5,8 47 043
oceny
5,8 10 47043
8 195
chce zobaczyć
4,2 5
ocen krytyków
{"rate":4.2,"count":5}
{"type":"film","id":291338,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Strangers-2008-291338/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nieznajomi
 • efta18 ocenił(a) ten film na: 8

  Jeden z najlepszych thrillerów ostatnich czasów...Ciągle trzyma w napięciu i nie spodziewamy się kolejnych scen.Tutaj straszy i stresuje wszystko.Uwielbiam thrillery,jestem fanką tego gatunku i wszystkim "thrillerowcom" polecam ten film.
  Ocena jest śmieszna w porównaniu do tego jaki jest ten film.Głupie uwagi uzytkowników filmwebu typu-dlaczego dom nie miał kamer itp możemy wrzucić do kosza bo w każdym filmie są niedociągnięcia.Ważne by film był trzymający w napięciu... 9/10

 • efta18 Zgadzam sie . Ogladalam ten film dawno ale jedbo wiem do dzis nie lubie jak ktos puka do drzwi jak jestem w jakims domku ;-)

 • efta18 ocenił(a) ten film na: 8

  shierien Ludzie szukają głupich szczegółów typu dlaczego ona z nim była w domku skoro nie przyjęła oświadczyn. No a film powinno się oceniać pod względem strachu czy napięcia ze względu na gatunek,a napięcie w tym filmie jest i to duże. Pamiętam ze oglądałam go wieczorem z rodzeństwem i narzeczonym i wszyscy siedzieliśmy jak zamroczeni czekając na rozwój wydarzeń.

 • leszek_kw ocenił(a) ten film na: 2

  efta18 Film się ocenia ze względu na opowiedziana w nim historię. Ta historia była po prostu nudna tak samo jak film. Koszmarna gra aktorów jeszcze bardziej potęgowała kicz tego filmu...

 • Morska_Bryza ocenił(a) ten film na: 8

  efta18 Też się zgadzam. Jak dla mnie, napięcie jest ogromne i ci, co niby im go brak, muszą mieć chyba nerwy ze stali, skoro to nie jest dla nich napięciem. Krótko mówiąc, jeden z najbardziej "napiętych" filmów, jakie widziałam ;)

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

  efta18 Według mnie ocena to 6/10. Stopniowe budowanie napięcia było tylko... bądź co bądź ale trochę było nudno.

 • whiteheart94 ocenił(a) ten film na: 4

  efta18 Chyba cię Bóg opuścił. Gniot totalny

 • nersel ocenił(a) ten film na: 5

  efta18 Od tego są krytycy, Oni nie chwalą tylko wytykają błędy i wskazują braki. Jak dla mnie sam film był zbyt przewidywalny, zapewne dlatego, że obejrzałem już dziesiątki tego typu thrillerów np. w momencie gdy Mike przekroczył próg drzwi, wiedziałem że zostanie zastrzelony.