PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792559}
7,9 3 820
ocen
7,9 10 1 3820
4,0 3
oceny krytyków
Niezwyciężeni
powrót do forum filmu Niezwyciężeni

Od strony wizualnej jest naprawdę nieźle, trafiają się ciekawe momenty jak np.wizja państwa podziemnego, czy zmiażdżenie Polski przez dwa potężne bloki (dosłownie). Czasami za bardzo jednak idzie w klimaty typu CoD i jeszcze to nieszczęsne slow motion. Co do treści to raczej sto procent prawicowej wersji historii, czyli papież, wyklęci i brzęczenie łańcuchami. Poza tym nie wydaje mi się żeby krótka animacja w stylu transformersów specjalnie pomagała w poszerzaniu wiedzy czy dyskusji. To raczej propaganda i niewiele więcej.

ocenił(a) film na 9
Wostock

Ciężko się nie zgodzić. Wizualnie super, fajna narracja, ale faktycznie niestety pokaz historii pod dyktando obecnej władzy. Pominięto wydarzenia i bohaterów, których próbuje się obecnie wymazać z historii, a wyolbrzymiono wątki, które można było spokojnie pominąć i dla naszej historii tak istotne nie były, ale są za to bliskie obecnej władzy. Jako, że mam jednak już dosyć wplatania wszędzie polityki, osobiście starałem się jednak ocenić ten obraz pod względem koncepcji i efektów wizualno-dźwiękowych, a pod tym względem jest naprawdę świetnie i efektownie.

ocenił(a) film na 9
wiadp1

Hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones