PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691078}

Noc oczyszczenia: Anarchia

The Purge: Anarchy
6,2 57 554
oceny
6,2 10 1 57554
5,2 11
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Anarchia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Anarchia

jak myślicie, gdyby w Polsce takie coś było dokładniej w Warszawie,
to w jakim miejscu by się wszyscy zbierali i na kogo polowali :)

ocenił(a) film na 7
Vanqus

Oczywiście pierwsza myśl jaka mi przyszła to: celem stałyby się w większości budynki rządąwe, tyle że w filmie miały amnestię. A tak ponadto, sądzę że pierwszymi ofiarami staliby się bezdomni. Zresztą o to z grubsza chodziło w nocy oczyszczenia. A kto brałby udział? Kibole? Nie sądzę. Raczej byli kryminaliści. Ogólnie niewielu by wyszło na ulicę.

tulpa

Wiemy wszyscy jak jest w Polsce. Za zły wpis na necie można mieć niezłe problemy. O to demokracja brawo.

ocenił(a) film na 8
tulpa

Myślę że jeśli kiedykolwiek ktoś by na to wpadł to w scenariuszu rzeczywistym pierwsze miejsce zajęłyby grabieże. Pół miasta poszło by z dymem bo Kowalscy chcieliby powiększyć asortyment sprzętu przeznaczonego na sprzedaż na allegro.

ocenił(a) film na 7
hexplor

No właśnie. Broń powyżej czwartego poziomu była zakazana, ale przecież wystarczyło wszystko podpalić i miasto poszłoby z dymem. Ktoś na pewno wpadłby na ten pomysł. Jeden człowiek by tego nie zrobił, ale kilkaset już na pewno. Z pewnością straty powodowane przez noc oczyszczenia byłyby niewspółmierne i szybko by z niej zrezygnowano.

ocenił(a) film na 9
tulpa

Broń powyżej czwartego poziomu to właśnie bomby, Wyrzutnie Rakiet itp ...

Vanqus

Ja bym pojechał po Biebera ;)

awksom

Lepiej po Bednarka mu te strąki podpalic:-)

DANNTOS

a może blogerki :D

ocenił(a) film na 6
ania234

Haha dobre :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones