PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691078}

Noc oczyszczenia: Anarchia

The Purge: Anarchy
6,2 57 552
oceny
6,2 10 1 57552
5,2 11
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Anarchia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Anarchia

Właściwie wszystkie negatywne, bądź negujące komentarze są zasadne, tylko, że co z tego? Zależnie od interpretacji oraz poziomu widza, zawsze będzie pole manewru i zawsze będzie co udoskonalić. Czy Wy się ogarniacie jaki to jest gatunek?! Oglądanie filmu wymaga od widza minimum zaangażowania w tym przypadku logiki... Jest to film z gatunku odmóżdźacz i w tej kategorii znakomicie daje radę. Potrzebując wygospodarować czas na film, lub też na podstawie samego opisu ja osobiście bym się na ten obraz nie zdobył, ale okoliczności były sprzyjające więc go obejrzałem i nie żałuję ani trochę. Rozrywka na zupełnie niezłym poziomie jak dla mnie. Gra aktorska zaskakująco dobra jak na ten film, sporo mocnych scen, wartka akcja a ponadto kilka ciekawych pomysłów. Słowem, zaciekawia! Wyzwania intelektualne pod innym adresem! Napiszę wprost, iż to zupełnie dobry film. Aż z ciekawości zerknę zaraz na IMDb, bo na temat ocen na Filmweb mam swoje zdanie, a idę o zakład- jeśli mam pojęcie o kinie, że ma około 6 albo i lepiej... Dla niewtajemniczonych wtrącenie:- jeżeli ten rodzaj filmu, gatunek, ma na IMDb pod 6 to jest spoko a jak przekracza 6 to jest po prostu dobry. Pozdrawiam.
PS IMDb 6.7 :__: nie miałem co do tego najmniejszych wątpliwości!

ocenił(a) film na 9
rafffff

W 100 % potwierdzam,podpisuje się pod tym.Nie rozumiem czemu niektórzy płaczą że to miałbyć horror-WTF?.Po za tym jedynka do pięt nie dorasta dwójce,większy budżet itp.Kilka bohaterów.Trzyma w napięciu od początku do końca . W ogóle to nie rozumiem czemu jest tylko 6,7 na filmwebie. Powinno być przynajmniej 7,7 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones