PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643609}

Noc oczyszczenia

The Purge
5,7 80 896
ocen
5,7 10 1 80896
4,2 16
ocen krytyków
Noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia

dlaczego horror ?

ocenił(a) film na 7

Film nie powala, ale pomysł jest jak dla mnie genialny. Temat moze nie najnowszy, ale
odswiezony przez Igrzyska Śmierci i Battle Royale. Ja akurat lubie taki temat ( a on jest w filmie
najwazniejszy, jak dla mnie) tylko kompletnie nie rozumiem po co robic z tego horror... przez to
ginie caly efekt, jakies maski, chaotyczne ujecia podskakujacego czerwonego kapturka z siekiera,
no masakra... aktorsko bez rewelacji, to samo efekty specialne. Jeszcze co rzuca sie w oczy to
muzyka. Była zła, powinno jej juz w ogole nie byc i nie zniszczyla by dobrej pierwszej sceny. Bardzo
dobre bylo ostatnie zdanie w filmie :P

ocenił(a) film na 4
jojo666

Właśnie wróciłem z seansu i masz racje film dla mnie nie był jakis zachwycający, ale sam pomysł jak najbardziej świetny, po prostu nie wykorzystany potencjał :)
Pozdrawiam

jojo666

SPOJLERY .przypomnij jakie bylo ostatnie zdanie? "good luck" odchodzacego nieznajomego o ile pamietam.czy chodzi ci o komentarze z radia juz po calej akcji: ze ta noc byla jak dotąd najbardziej successful i wiele osob "wzielo udzial"?

ocenił(a) film na 7
mila1082

SPOJLERY !!!



Były informacje o NocyOczyszczenia i ludzie mowili co sie dzialo, czy sa zadowoleni czy nie i ostatni gosciu mowi: W nocy zginelo mi 2 synow. Do tej pory bylem dumny z bycia Amerykaninem. Juz nie jestem.

ocenił(a) film na 7
jojo666

tak, ten tekst właśnie był chyba najmocniejszy z całego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones