PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752063}

Nominacja

Confirmation
6,4 2 192
oceny
6,4 10 1 2192
Nominacja
powrót do forum filmu Nominacja

godny polecenia

użytkownik usunięty

Prawdziwa historia kobiety, która wyszła na przeciw systemowi i walczyła o to co uważała za słuszne. Wiadomo do dziś można się spierać kto kłamał, a kto nie, ale co istotne cała ta sytuacja uwypukliła poważny problem, z którym wielu ludzi, przeważającej większości kobiet miało i ma do czynienia. O obłudzie polityków ich sięgających dna zagrywek już nie wspomnę.
Obsada może nie pierwszoligowa, fanką Kerry Washington nie jestem, ale aktorzy według mnie wypadli wiarygodnie,
Co tu dużo pisać film na faktach, więc warto go obejrzeć chociażby z tego względu, by poznać skrawek historii.

Tu nie chodziło o to czy sędzia był sprawcą przestępstwa molestowania ,chodziło o to czy jest godzien zasiadać w sądzie najwyższym.Działanie komisji senackiej było skandaliczne.Tak kierowano przebiegiem śledztwa aby został wybrany.Niedopuszczenie do zeznań drugiej molestowanej to już był szczyt podłości.

użytkownik usunięty
lolekk

zgadzam się, może źle sformułowałam swoją wypowiedź. Kierowałam się zakończeniem filmu, a mianowicie odzewem z jakim spotkała się historia tej kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones