PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200209}

Nostalgia anioła

The Lovely Bones
7,1 123 804
oceny
7,1 10 1 123804
4,8 16
ocen krytyków
Nostalgia anioła
powrót do forum filmu Nostalgia anioła

Spodziewałem się czegoś lepszego , filmu który wywoła we mnie silne emocje , skłoni do refleksji .... Nic z wymienionych u mnie nie wystąpiło . Drażniła mnie duża liczba elementów fantasy - scen " zza światów " W odpowiednich ilościach mogło to nadać odpowiedni klimat ale reżyser przesadził z ilością tych scen . Nudziłem się oglądając film , z utęsknieniem czekałem na końcówkę filmu która też mnie zawiodła . Nie jest tak że zamiast serca mam skałę , często płaczę na filmach a jestem chłopakiem ... Czegoś mi w tym filmie zabrakło , były momenty w których film zaczynał się podobać , stwarzany był odpowiedni klimat ,napięcie ale to wszystko znikało jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ... Film nie był beznadziejny ale nie był też arcydziełem tak jak piszą inni ( to tylko moje zdanie )
Nie będę zawyżał ani zaniżał noty tak jak robią to niektórzy z Was i wystawie 6
... Może za bardzo nastawiłem się na coś super , może nie dorosłem do tego filmu , nie wiem , wyraziłem tylko swoje zdanie ;)
Pozdrawiam ;)

lukiTV

Dokładnie to samo czuje po obejrzeniu go. Słowo w słowo

ocenił(a) film na 5
Zolsa

Nudny, te sceny fantastyczne to już wyjątkowo. Właściwie najbardziej trzymające w napięciu były z pedofilem. Poza tym film o wymowie dość "niemoralnej" w sumie nie spotkała go żadna kara, ojca wszyscy tępili za próby docieczenia prawdy, matka uciekła zbierać jabłka czy coś tam, babcia stara lafirynda miała wszystko w tyle i jeszcze dziwiła się, że "mają cmentarz" w domu (a co niby mieli mieć po takiej sytuacji), no i te "duszki". Ogólnie ciągle w tle pobrzmiewa "zapomnijcie", "wybaczcie", oczywiście bez żadnej skruchy ani kary, a w domyśle życie go ukarze, co w realnym życiu by się prawie na 100% nie wydarzyło.

libella

Prawna, nudny jak flaki z olejem ledwo dotrwałem do końca. Pierwszy raz od dawna cieszyłem się reklamami;), nie rozumiem tak wysokiej oceny na filmwebie.

ocenił(a) film na 5
taPcz4N

Ja z braku laku i pewnego takiego zboczenia, że lubię oglądać filmy po kilka razy, wczoraj obejrzałam któryś raz i niestety jest coraz gorzej, sceny "w drodze do nieba" po prostu przełączałam, a już wyrzucenie sejfu ze zwłokami po prostu mnie wkurzyło.

lukiTV

Popieram :-)

ocenił(a) film na 9
lukiTV

Jesteście zimni i bez uczuć.... ot co :-)

ocenił(a) film na 6
masazzielonagora

No nie powiedział bym ,może gdyby film byłby lepiej zrobiony to wywołał by u mnie te uczucia a to wbrew pozorom nie trudne w moim przypadku ;)

ocenił(a) film na 9
lukiTV

taki typ....zawsze mało, zawsze źle, zawsze coś nie pasuje

lukiTV

Jak dla mnie ten film jest bajką, trochę taka Alicja w Krainie Czarów, odrobinę kiczowatej, ale w końcu wykreowanej przez umysł 14 letniej dziewczynki, więc kicz ma swoje uzasadnienie. Arcydziełem nie jest, ale jeśli ma się ochotę na bajkę, to czemu nie. Na pewno warto ten film obejrzeć dla roli Saoirse Ronan (moim zdaniem świetna i momentami autentycznie poruszająca) i Stanleya Tucciego, przynajmniej te dwa punkty bronią tego filmu.

ocenił(a) film na 9
lukiTV

Obejrzałam po raz drugi. Ponownie poczułam wszystkie emocje od zachwytu, poprzez strach, żal, wstręt aż do złości. Znakomite zderzenie i połączenie kolorowego świata marzeń z brutalną rzeczywistością. Film zrobiony doskonale.
Jak widzę nie każdemu się podobał, ale ja oglądając go za pierwszym chłonęłam każdą jego sekundę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones