A Dog's Way Home

1 godz. 36 min.
6,8 11 496
ocen
6,8 10 11496
4 217
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"type":"film","id":813627,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/A+Dog%27s+Way+Home-2019-813627/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu O psie, który wrócił do domu
 • a_g_85 ocenił(a) ten film na: 7

  Nie miałam efektu wielkiego wow,ale jak na wyjście z rodzinką myślę,że idealny. Wiele rodzin było na seansie i dzieciaki wyglądały na zadowolone :) Film i bawi i wzrusza :)

 • skibaa10 ocenił(a) ten film na: 9

  a_g_85 Czy ta puma to była wygenerowana komputerowo, jak myślisz?

 • kaze_w ocenił(a) ten film na: 8

  skibaa10 Wygenerowana komputerowo, w jednej ze scen nawet i pies. Wracając do tematu też dzisiaj byłem i serdecznie polecam, jak przedmówca przede mną, ale dodam ze film nie tylko bawi i wzrusza ale i przede wszystkim uczy. Jednakże nie każde dziecko zrozumie, może i też lepiej, bo w pewnym momencie filmu ciężko byłoby wytłumaczyć dziecku, dlaczego dwóch facetów ze sobą mieszka. Ale mniejsza o to, sam obraz przedstawia o wiele więcej, niż tylko przygodę psiaka co wraca do domu. Jeśli się zastanowić to można z tego filmu o wiele więcej wyciągnąć i wyjść odrobinę mądrzejszym, ale to zależy od widza. Ja jako dorosły jestem wstanie, to zrozumieć co ma do przekazania ten film, dzieci nie bardzo zrozumieją. Jednakże siostrzenica zadowolona, a jak sama powiedziała, końcówka ją tak wzruszyła ze prawie by się popłakała. Czyli jak widać film bardzo dobry i jak na gatunek filmowy przystało, wszystko dla każdego. Sądzę ze nawet lepsze, niż takie animacje jak 'Ralph Demolka w Internecie' i tym podobne filmy animowane.

 • filclady ocenił(a) ten film na: 7

  kaze_w Zgadzam się, film jest bardzo życiowy, momentami smutny i wzruszający, ale tak naprawdę bardzo pozytywny, pokazujący siłę prawdziwej przyjaźni i przywiązania, uczący jak ważny jest dom i rodzina. Polecam każdej rodzinie z dziećmi i sierściychami :)

 • jazdowicz2666 ocenił(a) ten film na: 8

  filclady Popieram ten komentarz.Film bardzo dobry dla całej rodziny.Trochę przypominał mi film,Epoka lodowcowa,ale oczywiście tylko częściowo,ten ma znacznie głębsze przesłanie ;)