PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813627}
6,8 12 902
oceny
6,8 10 1 12902
O psie, który wrócił do domu
powrót do forum filmu O psie, który wrócił do domu

Fajny film familijny

ocenił(a) film na 7

Nie miałam efektu wielkiego wow,ale jak na wyjście z rodzinką myślę,że idealny. Wiele rodzin było na seansie i dzieciaki wyglądały na zadowolone :) Film i bawi i wzrusza :)

ocenił(a) film na 9
a_g_85

Czy ta puma to była wygenerowana komputerowo, jak myślisz?

ocenił(a) film na 8
skibaa10

Wygenerowana komputerowo, w jednej ze scen nawet i pies. Wracając do tematu też dzisiaj byłem i serdecznie polecam, jak przedmówca przede mną, ale dodam ze film nie tylko bawi i wzrusza ale i przede wszystkim uczy. Jednakże nie każde dziecko zrozumie, może i też lepiej, bo w pewnym momencie filmu ciężko byłoby wytłumaczyć dziecku, dlaczego dwóch facetów ze sobą mieszka. Ale mniejsza o to, sam obraz przedstawia o wiele więcej, niż tylko przygodę psiaka co wraca do domu. Jeśli się zastanowić to można z tego filmu o wiele więcej wyciągnąć i wyjść odrobinę mądrzejszym, ale to zależy od widza. Ja jako dorosły jestem wstanie, to zrozumieć co ma do przekazania ten film, dzieci nie bardzo zrozumieją. Jednakże siostrzenica zadowolona, a jak sama powiedziała, końcówka ją tak wzruszyła ze prawie by się popłakała. Czyli jak widać film bardzo dobry i jak na gatunek filmowy przystało, wszystko dla każdego. Sądzę ze nawet lepsze, niż takie animacje jak 'Ralph Demolka w Internecie' i tym podobne filmy animowane.

kaze_w

Zgadzam się, film jest bardzo życiowy, momentami smutny i wzruszający, ale tak naprawdę bardzo pozytywny, pokazujący siłę prawdziwej przyjaźni i przywiązania, uczący jak ważny jest dom i rodzina. Polecam każdej rodzinie z dziećmi i sierściychami :)

ocenił(a) film na 8
filclady

Popieram ten komentarz.Film bardzo dobry dla całej rodziny.Trochę przypominał mi film,Epoka lodowcowa,ale oczywiście tylko częściowo,ten ma znacznie głębsze przesłanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones