PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665400}

Obcy: Przymierze

Alien: Covenant
5,7 78 776
ocen
5,7 10 1 78776
4,5 28
ocen krytyków
Obcy: Przymierze
powrót do forum filmu Obcy: Przymierze

Co za debilny pomysł? Chyba że w przyszłości potrafią się rozmnażać...

ocenił(a) film na 5
Delgados

Widzisz, ja znam osobiście uchodźców. Ty chyba nie. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Z jakiegoś konkretnego powodu serwujesz mi rasistowski bełkot?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Nie od dziś wiadomo, że w porównaniu z homoseksualistami rasiści są pozbawieni kultury, nieinteligentni i prymitywni.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czekam, jak zwykle, na jakieś źródła. Póki co powtarzasz za telewizją propagandową. Żadnych źródeł rzetelnych? Nic?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Poproszę też analizę występowania homoseksualistów w serialach.

ocenił(a) film na 5
Delgados

"jakieś hipotezy" :D

Na uniwerku zrobisz furorę opowiadając o swoim stosunku do jakichś hipotez :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Niestety Twoja pewna teoria, z którą "nikt nie polemizuje" jest wymysłem. Gdyby ciotka miała wąsy... :)
W nauce się takich nieweryfikowalnych głupotek nie formułuje.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Gatunek nie ma potrzeb.

ocenił(a) film na 5
Delgados

I do tego znów mieszasz myślenie religijne. Ech ech ech. Czasem to się zastanawiam, czy Ty z Radomia jesteś czy z Sosnowca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Delgados

Myślisz religijnie. Nie dlatego, że mieszasz słowo "bóg", ale dlatego, że używasz słowa "natura" wyraźnie w charakterze bóstwa. Natura chce, natura ocenia, natura robi błędy etc. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Żeby mówić o "błędzie" i o "sztuce" musisz mieć coś innego niż naturę.

ocenił(a) film na 5
Delgados

"całokształt ujemny" daje się wyrazić w jakichś terminach naukowych, czy tylko opisuje Twoje uprzedzenia?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Nie mamy popędu "po coś". W naturze NIC NIE DZIEJE SIĘ PO COŚ. Tylko osoby religijne uważają, że natura robi coś po coś, że coś wyewoluowało po coś, że istnieją cele i ich lepsza lub gorsza realizacja. Tego nie ma w biologii. Tylko nieuki tego nie wiedzą.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czekam na sprostowanie tych wszystkich kłamstw, które tu napisałeś. Czy Ty jesteś człowiekiem zupełnie pozbawionym wszelkiego honoru?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Delgados

On pisze jak typowy systemowiec, nie działa to na mnie :-D

Seeker_Sagneale

hehe, dobry też było androido-kazirodcze buzi-buzi... :))))
absolutnie nie wiadomo po co to było...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Seeker_Sagneale

Wyraz poprawności politycznej.

Seeker_Sagneale

Twoje myślenie takie nie jest .Musze zaznaczyć ,że zawsze odpisuje po min 9-10 browarach i może temu ty nie działasz tak jak ja .Nie wiem czy to będzie dobry przykład ,twojej ignorancji .Zapomniałem .... Wracam bo piłem i przyznam jestem alkoholikiem- + minus to .ale mam to gdzieś .Najgorsze jest to ,że występują takie asy jak np ty "święty zastęp tebański" Takich samych oddziałów tylko hetero ? Czemu nie ma tylko Pubów gdzie można tylko palić ? Czemu nie ma miejsca na tylko np picie browara ?.Chociaż połowa z tego jest lewicowym syfem GL .Wypije wasze zdrowie ! :) :)

Seeker_Sagneale

taka politpoprawnosc zydowskich studiow filmowych to normalka XXI wieku, jednak są goje ktorym to sie podoba..

Seeker_Sagneale

Ty mówisz, że dopiero w przyszłości homoseksualiści będa potrafili płodzić dzieci. E tam, nasz ,,bohater narodowy" Szpilka już potrafi to zrobić. Nie wierzysz to sobie obejrzyj:
https://www.youtube.com/watch?v=IdQRrM164Xo

Seeker_Sagneale

Ty tak na poważnie? Zamiast rozważać resztę filmu, ty przejmujesz się gejami? Do głowy by mi nie przyszło czepiać się o coś takiego. Jakby ci geje byli wybitnymi naukowcami, których obecność jest nieodzowna na nieznanej planecie, też byś się czepiał? Co za bezsens... Już pomijając fakt, że geje to zwykli ludzie, są wszędzie, więc o co chodzi?

rusofil

Pedofile tez zwykli ludzie i sa wszedzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Seeker_Sagneale

No ta scena była tak słaba, tak niepotrzebna, tak głupia, że w wersji reżyserskiej albo powinni tam dołożyć gejowskie dymanie trupa, albo wyciąć w pień. Inaczej to nie ma sensu.

Ech! Polityczna poprawność.

ocenił(a) film na 7
Seeker_Sagneale

Wiem że wątek powstał 3 lata temu, ale autor serio twierdzi że geje nie potrafią się rozmnażać? xD To że dwóch facetów sypia ze sobą to nie znaczy że są bezpłodni. Wystarczy sperma i jajeczko i już powstaje bobasek. Dodatkowo z tego co zauważyłam to w tych lodówkach są już gotowe dzieci tylko że zamrożone i czekające na rozwój więc załoga która jest pokazana w filmie nie ma za zadania robić dzieci, tylko odmrozić te gotowce i stworzyć kolonie.

ocenił(a) film na 1
marza4366

Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz?
Przecież chodziło o to, że jako para nie mogą się rozmnożyć.

Seeker_Sagneale

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones