PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 836
ocen
5,2 10 1 44836
3,9 10
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Krwawa

ocenił(a) film na 7

jatka, druga część "AvP" jest zupełnie inna niż pierwsza, film ma konstrukcję typowego horroru, małe miasteczko, nieświadomi niczego ludzie i zagrożenie w postaci potworów, trzeba przyznać, że obraz ma oklepaną fabułę, jest prosty jak kij od miotły i niczym się nie wyróżnia, ale jedno jest dobre: akcja jest krwawa, tak jak powinno być w filmie o Obcym i Predatorze / wyjątkiem jest scena na porodówce, mogli to sobie darować /, ten film jak i poprzednik nie dorównuje klasykom o Obcym i Predatorze, ale jako rozrywka jest spoko, wielu uważa ten obraz za gniot, ale ja jestem zdania, że są znacznie gorsze filmy

ocenił(a) film na 7
LucasLang

Zgadzam się w 100% - też lubię ten film i uważam, że hejty są niezasłużone.

ocenił(a) film na 7
LucasLang

Czytam te wszystkie komentarze i nie mogę wprost uwierzyć, jacy to teraz wszyscy wymagający, że film be (gro osób dało 1 bo z pewnością nakręcili by 100 razy lepszy film). Szkoda tylko, że nikt nie zauważył, że pierwszy raz można zobaczyć obcych działających na ziemi, (nie na obszarze zamkniętym jak miało miejsce w poprzedniej części, a co do "Aliens" to też inna para kaloszy). Nie wiem czy to ja jestem debil, że film mi się podobał, czy wieje hipokryzją?

użytkownik usunięty
Qurek

Ludzie, no kurde. Nie tłumaczcie się ze swojej pozytywnej opini tak, jakby to była Wasza wina. Ten film jest ok w swojej kategorii, 6/10.

ocenił(a) film na 7
LucasLang

dokladnie ja tez sie zgadzam,film tak jak mowisz niedorownuje obcemu ani predatorowi,fabula dosc banalna,ale sceny akcjii nakrecone bardzo dobrze i duzo fajnej walki jeden na jednego,tak ze ogolnie film polecam i tez nie wiem dlaczego tak niskie oceny ;)

ocenił(a) film na 7
LucasLang

Akurat ta scena na porodówce była... cóż, powiedzmy że zapadła w pamięci i to w raczej pozytywnym a nie negatywnym świetle. Nie chcę nawet próbować wyjaśniać dlaczego, bo po pierwsze sam nie wiem, a po drugie nie chcę czasem przez przypadek wyjść przez takie rozkminy na jakiegoś dziwaka.

Ogólnie po tym filmie spodziewałem się totalnego i krwawego pojedynku pomiędzy obcym i predatorem (co jakby się zastanowić nie ma zbyt wiele sensu - w końcu oba stwory są obcymi oraz są też drapieżnikami czyli predatorami, ale co ja tam wiem ^^) z ludźmi pomiędzy jako zakąska dla gwiazd tej imprezy. I właśnie to uświadczyłem, dlatego film bardzo mi się podoba,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones